Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magyar egy rasszista nép ?

A magyar egy rasszista nép ?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok magyar, megjegyzem. Cáfoljátok meg, hogy nincs igazam. Azt is tapasztalom, hogy a magyarok gyengék és szentimentálisak.
2021. aug. 4. 23:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%
Kérdeztem. És a megkérdezett(ek) 100%-a magyarnak vallotta magát!
2021. aug. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
68%
Akkor te ilyen nagyon normalis cigókat ismersz. Menj le Borsodba aztan megtudod mizu. Vagy Budapesten ülj két orat valamelyik aluljaroban.
2021. aug. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
57%
Budapesten éltem hosszú évekig. És jártam Borsodban is, Többek közt Miskolcon az avason, és SOHA nem csesztettek (Pedig tejfehér magyar vagyok) Talán azért nem piszkáltak mert nem voltam kihívó, provokatív velük. (Még a tekintetem sem).
2021. aug. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
86%
19 eves lányként en sem tudom hogy lehetnek provokatív veluk. Legtöbbször rájuk sem nezek, mert undorodom toluk, de igy is basztatjak az embert. Lekopnek random egy utcan sétáló személyt, megloknek, baszogatnak ha nem adsz nekik penzt. En meg nem akarok a sajat orszagomban ugy elni, hogy felni kell attol hova nezek, hova megyek, nehogy belem kössön valami c type. Es minden ismerosomnek csak rossz tapasztalata van veluk, max 1-2 ismer valami dolgos rendes cigányt, de feher holló. Kar ezt bizonygatni, becsüld meg, akit ismersz es normalis, de látatlanban ne vedd mar ezeket a putris állatokat.
2021. aug. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
34%

Ez most szép volt :) "becsüld meg, akit ismersz es normalis"

Ezért adok pár zöld pipát :)

2021. aug. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Kösz. Nekem is volt még negyedikben egy normalis cigánylány osztalytarsam, de annyi tesoja, unokatesoja volt hogy az egesz sulit ellepték. Rajta kivul az osszes tobbi a rossz fajtából származott, még a lányokat is basztatták. Ezt az osztalytarsamat sajnaltam, ilyen hulyek kozt biztos nagykorára o is eltanulta ezt a viselkedést. Igy alakul ki náluk, annyian vannak, a legtobben a nem jó fajtából, hogy aki talan kivetel lenne, azt is elobb utóbb beszippantják a többiek. Azok nem nezik jo szemmel, ha velunk, magyarokkal kedves az egyik társuk. Csak a konfliktus a jo nekik. :(
2021. aug. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező a magyar nép annyira nem rasszista, hogy a társadalmi szintű kirekesztést, erőszakot, igazságszolgáltatási túlkapásokat és hátrányos megkülönböztetést ahhoz hasonlítják, hogy gyk-n egy ember általánosító volt (köszi hogy példa lettél #17; mit ne mondjak, gondolom 2000es IQd van)


Amúgy kb egész Európa az egyre növekvő rasszizmusunkról és homofobiánkról ismer bennünket; ha bármelyik másik országban kérdezed meg, hogy "kik azok a magyarok?" akkor kb azt a választ fogod kapni, hogy "oh, az a neonáci nép, nem?"

2021. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
83%
Mimdengyűlölő inkább. A rasszizmusnál sokkal rosszabb, szélesebb. Még a xenofób is csak az idegenekre vonatkozna, de mi egymást is gyűlöljük.
2021. aug. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
80%
Igen, még a saját fajtáját is gyűlöli
2021. aug. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem amikor sorra fordulnak elő olyan esetek hogy tizenéves cigányok a falvakban bemennek összeverni, megkéselni, felgyújtani öreg bácsikat pár ezer forintért meg 2 köbméter tüzifáért, na akkor azért joggal mondja az ember hogy a cigányság az egy alsóbbrendű szar... nem faji, hanem emberi szempontból.
2021. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!