Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rosszul érzem magam, mit tehetek?

Rosszul érzem magam, mit tehetek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és nem volt még barátnőm. Pedig sokak elmondása szerint jó a humorom, kedves vagyok, tisztelettudó, megbízható.. Nagyon rosszul érzem magam ez miatt, mert én vágyom rá, hogy legyen valaki akit szerethetek és "díjazza".

Sajnos nem vagyok "rossz fiú" és nem is szeretnék.

Valahogy eddig bármelyik lánynál próbálkoztam egyik sem akart semmit. Senkinek sem tetszem.

Lányok! A rendes srácok már esélytelenek nálatok? (Nem rosszból)



2022. febr. 20. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha egyetemre akarsz menni, meg kell tanulni helyesen magyarul: nem ez miatt, hanem emiatt. Egyébként az emberen látszik, hogy nagyon akarja a kapcsolatot, és ez is taszító lehet.
2022. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem esélytelenek a rendes srácok. Ez olyan vice versa.

Én is úgy érzem, hogy az összes fiúnak a rossz lányok kellenek. Olyanok, akik csúnyán beszélnek, nagy a szájuk és kihívóan öltözködnek... Lassan 19 éves leszek, még csókolózni sem csókolóztam, nemhogy barátom lett volna valaha. Én is keresem a jólelkű, normális fiúkat, de úgy tűnik ők is elbújtak, csakúgy mint a normális lányok.

Kitartást, biztos mind a ketten majd találunk valakit! :)

2022. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!