Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem undorító ez a...

Csak szerintem undorító ez a mai társadalom?

Figyelt kérdés

Kérdésem főként a párkapcsolati szempontból szól.

22 éves vagyok, férfi és csak azt látom, hogy emberek akik kemény évekig vannak együtt egyszer csak szét mennek.

Hasonlóan én is.

Manapság már az a menő a mi korosztályunknál, hogy a lányok minél hamarabb veszítsék el szüzességüket, a srácoknak pedig az a trend, hogy minél több legyen meg neki..

Személy szerint, aki egy magát normális gondolkodó embernek tartja, hányingerem van.

Mindenki csak dobálózik a szavakkal, így szeretlek, úgy szeretlek, de a súlya ennek pedig csekély.

Mindig is így ment az élet, vagy ez tényleg egy új keletű dolog, illetve hová visz ez majd a későbbiek folyamán?

Személyes vélemények, tapasztalatok is jöhetnek



2022. ápr. 27. 06:39
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

20# Igen, nem egész 1 volt a kettő között.

Meg éltem is velük, tehát nem az van, hogy csak találkozgattunk vagy valami.

Meg eleve voltak tervek,

meg elképzelések a jövőt illetően ( ez inkább az utóbbira igaz) mentünk kirándulni, külföldre, nem csak a sarki moziba

2022. ápr. 27. 09:15
 22/31 anonim ***** válasza:
92%

“Én egyébként nem tartom jó ötletnek a szűzen házasodást, mert utána csak a kíváncsiság lesz, hogy milyen lehet másokkal, tuti a válás ill. megcsalás.“


Igen, mivel téged úgy neveltek ahogy. Te elképzelhetetlennek tartod.

De az, hogy leírod, hogy TUTI a válás vagy megcsalás az bicskanyitogató. Igen is vannak még normális erkölcsű és értékrendű emberek! Hihetetlen és elképzelhetetlen, mi?

Vannak bizony olyanok akik eggyel hajlandóak egész életükben lenni! Egyre kevesebb errefelé, de vannak!

2022. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

#21

Hol itt a gond? Alaposabban megismertétek egymást, rájöttetek hogy mégse illenétek össze. Mi a baj ezzel?

2022. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
33%

“Az ő korában miért ne számítana hosszúnak?”


Ez nem korfüggő.

Hosszú párkapcsolatnak MINIMUM háromnegyed évtized számít, 7.5 év. Állítólag amúgy is az a kritikus pont.



“Ha azt nézzük eddig a kérdező kb. 4 és fél évig volt kapcsolatban, most 22, akkor kb 17 és fél éves korától kapcsolatban volt.”


ÉS? Azért nagyon nem mindegy, hogy 4.5 éves kapcsolatban 1 emberrel voltál, kettővel vagy -ne adj Isten- tízzel.

2022. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez egy végtelenül felszínes megfigyelés egy olyan embertől aki valszeg híján van közelebbi kapcsolatoknak.


A világ nem olyan egyszerű, hogy mindenki csak megjátssza hogy tud szeretni.

2022. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is. De nem csak ezért. Midnenhogy kiabrandultam az emberekből.
2022. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
33%

Azért nem találsz rendes nőt, mert te se vagy rendes ember. Persze azt hiszed, h az vagy és ez még rosszabb. Tipikus nárcisztikus személyiségzavar, aminek az egy fő tünete, h sokat tudhatsz de azt nem, h pszichés, mentálhigiénés problémáid vannak. Kevés a normális de meg lehet találni.

5 év komoly pszichoterápia, jó pár elvonulás, valami feriasabb közösségbe belépés (harcművészet pl.) és utána már könnyebben jönne.

2022. máj. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Jártam küzdő sportra, nem is egyre.

És nem, nem tartom magam narcisztikusnak. :D

2022. máj. 4. 06:52
 29/31 anonim ***** válasza:
42%
Én nem tudom, nárcisztikus vagy-e, de senki sem tartja magát annak, ez nem jelent semmit. Viszont az, hogy magadat felmagasztalod, mindenki mást pedig lenézel, és a bajaidért kizárólag a környezetedet hibáztatod, már elég gyanús.
2022. máj. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
58%
Már ahogy reagálsz, amiket írsz nárcizmusra utal, rendkívül nagy egó. Mindezt tudatosság nélkül, nem is tudod.
2022. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!