Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak akik éreznek még így?

Vannak akik éreznek még így?

Figyelt kérdés

Elég nagy dilemmában élek jó ideje.Szeretnék családot, de egyszerűen nem érzem értelmét ennek a sok marhaságnak amiért tenni kéne.Tv, meg családi ház, luxus, kvfőző, autó meg a többi marhaság.Teljesen meg vagyok nélkülük, és legszívesebben csak egy tanyára kiköltöznék.De rájöttem ,hogy a nők mind ezt várják el, amiket fenntebb felsoroltam.Úgy érzem teljesen felesleges ez az egész idő, és munka amit ezekbe belefektetnék.

És azon gondolkozom ,hogy inkább elvonulok, vagy játszam meg magamat ,hogy nekem ez mind kell...


2022. aug. 7. 15:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ti ehhez hogyan állnátok?
2022. aug. 7. 15:15
 2/23 anonim ***** válasza:
55 éves pasi vagyok. Az én igényeim is kicsit speciálisak. Keress magadhoz illő nőt. Ha nem kellenek a technikai kütyük, akkor ne használd, hidd el nem vagy egyedül.
2022. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Sok dolgot a társunk miatt teszünk, nem azért mert nekünk az kell!
2022. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

“Tv, meg családi ház, luxus, kvfőző, autó meg a többi marhaság.Teljesen meg vagyok nélkülük, és “


Ma mar neten nezunk filmet!! Telorol.

Lehet teat aztatni kave helyett…

Auto akkor kell,ha nem eleg belvarosi lakasod van,hanem olcso kulvarosi,ahol lassu a kozlekedes.


Csaladi haz? Lakasban is lehet elni gyerekkel kutyakkal.

2022. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nyugodtan dönthetsz úgy hogy remete leszel és elvonultan élsz egy tanyán.
2022. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

Most konkrétan 4 milliárd nőt hívtál felszínes debil féregnek, aki nem ismeri az életet, érzelmeket, szeretetet, igazi értékeket.


Keress normálisat....

2022. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mind. Nyilván vannak olyan nők, akik csak ennyit várnak el. Eleve olyat kell keresni. Ja de hogy legyen szép, értelmes, művelt okos, stb. és emellett lelkes paraszt is hát az elég nehéz lesz.


Egyébként köszönjük, már majdnem azt hittem, hogy ebben a negyedórában nem lesz incel-duma, de megnyugtattál.

2022. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem hívtam 4 milliárd nőt debilnek.Szeretem a nőket.Egyszerűen csak nem látom értelmét ennek az egész rohanásnak.Viszont kevesebbnek sem érzem magam amiért nem akarok autót, vagy bármit ami masnak teljesen normális vagy elengedhetetlen a mindennapi élethez.

Egyszerűen csak kezd kiakasztani ,ez a sok holmi ,meg kütyü, műköröm, meg adidas cipő.

És most ezt az elvárást nem csak a nőkre értem.Ugyan úgy a férfiak nagyrésze is igényli.De valahogy nem értem ,hogy érdemes e ezekért tenni.Vagy egyáltlán a családosok miért tesznek???

2022. aug. 7. 16:33
 9/23 A kérdező kommentje:

Tehát most ezt úgy értem, ha ti nem tudjátok megadni ezt a sok kütyüt meg baromságokat a gyerekeiteknek, rossz embernek vagy szülőnek érzitek magatokat??

És ha igen ,miért hiszitek ezt?

2022. aug. 7. 16:40
 10/23 A kérdező kommentje:

Ja és még egy kérdés...miért kell mindent megadni egy gyereknek?

Miért az a célja a gyereknevelésnek?

Nem elég ,hogy felneveled talpraesettnek ,megneveled ,hogy rendes ember legyen...stb?

2022. aug. 7. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!