Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak akik éreznek még így?

Vannak akik éreznek még így?

Figyelt kérdés

Elég nagy dilemmában élek jó ideje.Szeretnék családot, de egyszerűen nem érzem értelmét ennek a sok marhaságnak amiért tenni kéne.Tv, meg családi ház, luxus, kvfőző, autó meg a többi marhaság.Teljesen meg vagyok nélkülük, és legszívesebben csak egy tanyára kiköltöznék.De rájöttem ,hogy a nők mind ezt várják el, amiket fenntebb felsoroltam.Úgy érzem teljesen felesleges ez az egész idő, és munka amit ezekbe belefektetnék.

És azon gondolkozom ,hogy inkább elvonulok, vagy játszam meg magamat ,hogy nekem ez mind kell...


2022. aug. 7. 15:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, miért gondolod, hogy egy bizonyos típusú ember (nő) nincs.

Nem fogod megtudni, hogy találsz-e addig, míg nem azt az életet éled, amit szeretnél - szerintem.

Ha arra vágysz, miért nem csinálod? Marhára nem te lennél az első, aki tanyára költözik vagy nomadabb életet él.

2022. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Tudom,csak jelenleg nincs hozzá pénzem ,hogy megvalósítsam.De ez a közeljövő ,amit talán megvalósíthatok.

2022. aug. 8. 04:17
 23/23 A kérdező kommentje:
Amúgy bocs hogy nőt írtam, de hozzájuk vonzódom, így őket kell megcéloztam elsősorban...Sajnos erről nem tehetek :))
2022. aug. 8. 04:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!