Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most helyesen cselekedtem...

Most helyesen cselekedtem vagy inkább egy köcsög voltam?

Figyelt kérdés

Fehérváron megyek haza és egy idősebb nő hozzámszól és mondja hogy, segítsek neki, hívjam fel a fiát a telefonomról. Nem nagyon akartam, mert mivan, ha kikapja a kezemből a telefonom, valami emelt díjas számot hivat fel velem.

Jeleztem neki, hogy ott egy telefonfülke, "az nem jó." Jött a válasz. Előjöttem, ezzel a sablonos dumával, hogy a bátyám nem rakta vissza a telefonom bla, bla, bla. Miközbe úgy csináltam, mintha keresném a táskámba a telefonom, aztán meglátott a táskámban 2 szendvicset. Mondta, hogy adjam neki, az egyiket oda is adtam, aztán mondja, "a másikat is add má' oda." Nem akartam oda adni neki, ezért mondtam, hogy én is éhes vagyok, nekem is kell! Aztán elmentem. Most meg kissé bánt, hogy miért nem segítettem neki.


2022. szept. 12. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha segítségre szorul, ott van az ingyenesen is hívható 112, - egyébként sem a te problémád mások problémáját megoldanod! Segítség kell? Hívja! Nem kell segítség? Akkor ne cseszegessen senkit, sehol! PONT!
2022. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is belefutottunk múltkor egy keregetobe az egyik bolt előtt. Mivel a néni ételt kért és nem pénzt így gondoltuk tényleg éhes lehet csak nem futja neki rá. Adtunk neki egy kis aprót.

Nagyon szépen megkoszonte aztán mentünk.


Később osszefutottunk vele egy másik bolt előtt, mondtuk hogy most nincs apronk mert a múltkor odaadtuk mindet.

Mire a válasz "hát akkor gyűjtögessék még".

2022. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De kellemetlen, telód fix ellopta volna.
2022. szept. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!