Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen emberek azok, akiknek...

Milyen emberek azok, akiknek több száz vagy ezer ismerősük van fb-n?

Figyelt kérdés

2022. nov. 6. 10:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
12%
Boomerek :D a fiataloknál már az insta meg a tiktok számít, a face nem trendi
2022. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az én szüleimnek is fejenként 2000 körül van, ez úgy jön össze, hogy mindketten 30+ éve nagyon forgalmas helyen dolgoznak, így alig találni olyat a környéken aki ne ismerné őket
2022. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Felületesek.
2022. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Vagy feltűnési viszketegek, vagy unatkozók.
2022. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én 28 éves vagyok és kb ezer db van, semmi feltűnési viszketegség...

Sok helyen dolgoztam és sokat utaztam. Tizenév alatt összejön ennyi.

2022. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nagyjából 10 éve, 14-15 évesen azt hittem hogy ez menő, volt is nagyjából 800 ismerősöm, aztán egy idő után meguntam és "takarítottam", most 250-nél járok, és még így is biztos van, akit nem ártana törölni
2022. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Paczalos István ***** válasza:
a több ezres ismerőskör valószínűleg vásárolt kamuprofillal megtámogatott account (szavazásokkor használtak ilyet az USA-ban, illetve a celebek hogy nagyobb legyen a követőik száma)
2022. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
78%
Hú, de könnyű a gép előtt ítélkezni! Gyorsan megnéztem, hány ismerősöm van, hát kb. 1800. Nem jelöltem be senkit 10 éve, engem jelölnek, és kizárólag azokat jelölöm vissza, akiknek a képén vagy az idővonalán látszik, hogy állatokkal foglalkoznak. Nem vagyok se felületes, se feltűnési viszketegségem nincs, de a munkámból kifolyólag a telefonomban is 1600 névjegy van, amiből legalább 1500-ról pontosan tudom, hogy kicsoda. A maradékot ritka szabadidőmben néha kitakarítom.A Facebookot ritkábban.
2022. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
mint a vasalt heréjű szociopata.
2022. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Attila1976 válasza:
14%
Volt egy kollégám. Vett egy laptopot, elkezdett netezni. Mondja tegyem már fel a fészbokra. Csodálattal nézte azokat az embereket akiket élőben is ismert hogy a fészbokon 1500 ismerőse volt. Próbáltam rávezetni, szerinted hánnyal találkozott az életben? Hány ismerőse van az életben? Nem sikerült. Elkezdett boldog-boldogtalant visszajelölni. Négériai csalótól kezdve mindenkit. Még iwiw-en csináltam azt akivel nem "beszéltem" egy ideje azt töröltem. Minek legyen meg? Társkereső oldalra regisztráltam volt olyan nő akikkel ismerkedtem hogy végigkérdezgették az ismerőseimet hogy milyen ember vagyok én. Az annyát ellenőrizze le. Tévében volt erről szó, a valóságban 40-50 ismerőse van az embernek. Az mitől legyen ismerősöm akivel alig beszéltem vagy csak egyszer?
2022. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!