Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit javasoltok egy 20 éves...

Mit javasoltok egy 20 éves srácnak, aki *még úgy nem is élt igazán, hogy hogyan kezdje el a nyarat ? (Programok, élmények, ötletek amikkel emlékezetessé lehet tenni a nyarat)

Figyelt kérdés

*Ezt a részt úgy értettem, hogy eddig tényleg nem nagyon csináltam semmit ami lazulás stb...

Mindegyik nyár ugyanolyan volt, se házibuli, se koncert, se lazulás/ökörködés és még sorolhatnám.

Azon kívül, hogy szigorúan voltam fogva, még gondoskodnom is kellett egy családtagról aki beteg volt, szóval semmi magánéletem nem volt eddig.

Se haverok, se bulizás.

Tanulás és otthonlét.

Amióta kijártam a sulikat és van munkahelyen már "élhetem" a saját életemet, de most olyannak érzem magam, mint a madár akit eleresztenek.


Semmi gyakorlat, ötlet, barát...sajnos.

1-2 koncertet kinéztem magamnak amire elmennék, van 1-2 hely is ami érdekelne, de ez mind egymagamban.

Munkatársaim nem az én korosztályom, a régi oszt.társakkal meg rég nem tartom a kapcsolatot, a suli végén megszakadt minden (bár addig sem volt semmi különös).


Ex barátnők felejtősek :D és olyan srác akivel kb jóban voltam, vagy elköltözött Sopronba, a másiknak meg családja van már és kb 1x találkoztunk, de untuk egymást és sehova sem jár azóta...


Én meg rendelkezem pár ötlettel, de kb 2 hét alatt le lehetne tudni mindent.


De jó lenne legalább még 1-2 nyarat emlékezetessé tenni, mert igazán nem történt velem eddig semmi...

Suli óta most csak a munka van és a jogsira tanulás.


Szóval ha van pár jó tanács, tipp a nyárra, akár kész ötlet is, akkor azt szívesen fogadnám! :)

Rajta vagyok a szeren és nyitott vagyok mindenre, remélem sikerül összehozni valamit! :)


Köszi, hogy elolvastál!



2022. ápr. 14. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Túrázni, városban sétálni, házibuli,

Horvátország egész szép és olcsó is, oda is érdemes elnezni. Görög se annyira drága és nagyon szép.

2022. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Házibulikba nyugodtan mehetsz, ott sokan nem ismerik a másikat, és az alkoholtól a legtöbben fel vannak oldódva, szóval könnyű barátkozni.
2022. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
menjen el egy fesztiválra egyedül.
2022. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
melyik város?
2022. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg neten ismerkedés?
2022. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Kicsit idősebb vagyok Nálad, de ilyesmi nem érdekelne?

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__sporttars-kereses..

2022. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz úszni, és legalább átlagos erőnléted van, akkor kenutúra esetleg?

Vanolyan cég, amelyik nem csak egy kész csoporttal foglalkozik, hanem gyűjtik a jelentkezőket. Némi beruházással jár, sátor, derékalj, pár apróság, de ezt ellensúlyozza az alacsonyabb ár.

Kezdetnek a Tiszát, Mosoni-Dunát, vagy a Szigetközt ajánlanám. A Szigetközben van olyan is, ahol minden nap ugyanott táboroznak, tehát nem kell naponta csomagolni.

Címet magánba küldök.

2022. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7-es a kenutúra engem is érdekel. Tudsz bővebett mondani?
2022. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én szívesen benne lennék vadkalandokban
2022. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Mivel többen kérdeztek, remélem, benne hagyja a moderátor.

7-es voltam.

2022. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!