Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik büszkék rá hogy soha nem...

Akik büszkék rá hogy soha nem emelik fel a hangjukat, ők ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés

Félelmetesek nekem, mert nem ismerem őket. Nem tudom hogyan reagálnak ha mérgesek, mert kontrollálják, és félek ha megtudnám egyszer, abból nem sülne ki semmi jó, mert átesnének a ló túlsó oldalára. Jobb szeretem ha valaki megengedni magának a kisebb hangfelemeléseket, mert akkor megismerem és jobban tudom mit kell csinálni, milyen ember. És jobban bízok benne.

Persze ha valaki ok nélkül emeli a hangját az nem jó, csak pl pár havonta ha adódik valami. Vagy pár évente, attól függ mennyire stresszes az időszak.

Hogy-hogy valaki erre büszke, hogy ő soha?


Vagy ennyire félnek tőle, hogy ha elindul valami nem tudnak leállni?



2022. nov. 19. 13:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
28%
Azért mert nem mernek megnyilvánulni, félnek a következményektől, de ez nem jó mert elnyomják magukban a félelmeiket. Az is lehet hogy egyszer, de akkor nagyot robbanó tipusok.
2022. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%

Én csak nézem, amikor ordibál velem valaki, nézek mint a moziba.😎 Csak olyankor kár, hogy nincs nálam popcorn. Utána szép nyugodtan, csendesen válaszolok.


Általában szerintem csendes emberekből, a kiközösítettekből szoktak a sorozatgyilkosok lenni.

2022. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

2 Szerintem is. De az elfojtósakból közösség előtt jópofizósokból meg az érthetetlen bűntények a híradóban 🤦‍♀️

Én abban bízok aki őszinte mindenben és mégis jó fej.

2022. nov. 19. 14:01
 4/37 anonim ***** válasza:
81%

"közösség előtt jópofizósokból"


Nem. Rosszul tudod, a trollokat felesleges etetni. De ha nem kopik le, könyörög a figyelmemért, akkor viselje a következményeket.


"Én abban bízok aki őszinte mindenben és mégis jó fej."


Miben kellene, hogy őszinte legyen egy csendes ember? Véleménye neki is van, és el is mondja.


A figyelmét szeretnéd? Vagy esetleg szexet tőle, mert felizgatnak a csendes emberek?

2022. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
24%
A Joker c. filmet láttad már?
2022. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Nem, ha valaki tényleg csendes és nyugodt, az általában tetszik, de azért akkor is kicsit félelmetes. Inkább úgy tetszik mint egy tanár vagy egy félisten, de embernek nem kell.

Viszont aki minden jel szerinte sokszor nagyon ideges, de a hangfelemelést kontrollálja és kiemeli hogy büszke rá. Az nem tetszik. Max félelmetes és az ember kihívást lát benne, de ez nem őszinte érzelem.

Amúgy akik szerintem vonzóak, azok az őszinte emberek, akik a helyzetet a helyzetnek megfelelően, lehetőleg minél gyorsabban lereagálják, hogy ne kelljen rágódni.

Az állandóan nagyon agresszívak és túlfejlett önbizalommal rendelkezők borzasztóan taszítóak.

A lefojtósak olyanok, akik szimpatikusak lehetnének, de valami hiányzik belőlük.

2022. nov. 19. 14:17
 7/37 A kérdező kommentje:
5 Nem, de majd megnézem :)
2022. nov. 19. 14:17
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
Ők a kulturált emberek, nincs szükségük emelt hangerőre, mert nyugodtan, higgadtan, érvekkel is ki tudják fejezni magukat. Az ilyen ember általában igyekszik megelőzni a konfliktusokat. Nem elkerülni, az mást jelent! (Aki elkerüli, az visszavonul, de attól még megvan a konfliktus. Aki megelőzi, az békét akar és előre megoldja, hogy ne legyen konfliktus, ne alakuljon ki a konfliktushelyzet. Nyilván nem lehet mindent megelőzni, de törekedni kell rá.) Szerintem sok ilyen ember kellene, ez egyáltalán nem zárja ki az őszinteséget, semmi köze a kettőnek egymáshoz. (Az őszinteség a közlés tartalmán múlik, a higgadtság pedig a közlés módjához tartozik. Mindent lehet közölni higgadtan és kiabálva is, őszinte gondolatokat és hazugságot is.) Én abban az emberben bízom, és azzal állok szóba szívesen, aki higgadt, igyekszik megelőzni a konfliktusokat és őszinte. Sok ilyen ember kellene.
2022. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

"Aki megelőzi, az békét akar és előre megoldja, hogy ne legyen konfliktus, ne alakuljon ki a konfliktushelyzet."


Igen, ez a legjobb.

2022. nov. 19. 14:22
 10/37 A kérdező kommentje:

"Az őszinteség a közlés tartalmán múlik, a higgadtság pedig a közlés módjához tartozik."

Szerintem az érzelmeknek is van információ tartalma, és ez hozzájárul a teljes képhez, tehát a közléshez.


Emiatt őszintétlennek érzem ha valaki ragaszkodik egy természetellenesen felvett érzelmi állapothoz.


Meg főleg azért szeretem ha kijönnek, kulturáltan, valamennyire az érzelmek, mert akkor tudom hogy ez most kijött, és nem kell tartanom attól hogy majd bosszút forral, vagy ennek majd én még megiszom a levét.


De nehéz ezt megfogalmazni mert nekem is vannak "élményeim" üvöltő vagy veszekedő társaságról, emberekről, az borzasztó. Pont az nem jó, ha odáig fajul, csak ha épp minimálisan kifejezi az érzéseit egy minimális hangfelemeléssel, amiről látszik hogy ez ennyi volt, ő csak kifejezte az érzéseit de nem haragszik utána, elfelejti, nem marad meg.

2022. nov. 19. 14:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!