Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy védjem meg magam?

Hogy védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy a koromhoz képest alacsony és vékony vagyok, így nincs túl sok esélyem a nagydarabok ellen...Na de a lényeg, hogy elég sok bajom van itthon ,amit magamban tartok, mert nem akarok másokat fárasztani a problémáimmal. Viszont van egy lány aki állandóan piszkál engem, de én tűröm. Például ha bemutat, akkor nem szólok semmit, ha csúnyán néz rám, ha folyamatosan kiröhög a bénázásaim miatt, ha beszólogat. De azért van egy határ amitől már bullying. Például, ha fizikailag bántalmaz, vagy el veszi a táskám, és fel teszi olyan magasra, amit nem érek el. Ma ki talált olyat, amit én nem tettem: azt állította, hogy én azt mondtam neki hogy a k*rva anyját. Na most. Nem hogy neki, de senkinek, de még a legnagyobb ellenségemnek se mondanám ezt. Aztán ahogy beszélt az anyjáról, eszembe jutott az enyém... Az enyém éppen kórházban van. Így rövidesen már nem is figyeltem rá csak el sirtam magam... Ő meg hozzám vágta, hogy milyen gyerekes vagyok, és érzékeny meg stb...


Mit tehetnék, hogy megvédjem magam a nagyobb diákok ellen, akik bántani akarnak?


2023. jan. 25. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudsz ebből a mérgező közegből elmenni?

Vagy kezdd el kigyúrni magad, manapság nagyon menő.

2023. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom, hogy anyud kórházban van. Gondolom suliba magaddal viszed a telefonod, akkor ha szünet van vagy olyan szituáció ahol tudod, hogy bántani fog, akkor kapcsold be a hangfelvételt és vedd fel ahogy piszkál, majd menj az igazgató után. Ne a osztályfőnököd után, hanem a igazgató után mond el mi történik, ha szét síród magad, akkor az még jobb mert muszáj lesz ezt az egészet kezelniük. Ha be hívják a csajt és ő elmondja, hogy nem történt semmi és a többiek is ezt mondják akik ott voltak, akkor húzd elő a hangfelvételt és mutasd meg az egészet aztán bármennyi ember is mondhatja azt, hogy a csaj nem csinált neked semmit neked van bizonyítékod. És amúgy ez már bullyngnak számít. Azért kezdett ki veled mert először amikor beszolt neked, akkor nem szóltál vissza. Tanuld meg, hogy az emberek úgy fognak hozzád viselkedni ahogy hagyod nekik, ha nem tetszik valamilyen viselkedés, akkor meg kell szólalnod mert rosszabb es roszabb lesz.
2023. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem kigyúrásról van itt szó, meg hogy Schwarzenegger legyél, ez hülyeség. Az ilyeneket pont hogy szájjal lehet lekaratézni. Annyira ismerős ez a karakter, hidd el nem kell tőle félni. Téged csak a saját magad által felállított gátlásaid akadályoznak meg a probléma megoldásában, mert túl jószívű vagy.

Amíg azt hiszi, hogy játszhat veled, mint macska a gombolyaggal, addig meg is teszi.

Jó lenne tudni, hány éves vagy, mert adnék néhány tanácsot, ami segíthet, de így nem tudom.


Le kell nyomni neki szöveget, hogy "Kell a kobra picinyem, elővegyem?"

"Gyere szépen, adj egy csókot attól megszeretsz." (Ezzel biztos taszítani fogod.)

"Nem kaptál f*szt hogy ilyen idióta vagy? Gyere adok neked."


Csak úgy spontán szapuld őt. Lássa, hogy veled hiába szórakozik. Amikor már távolról látod, egyből kezdeményezz: Küldj neki egy csókot messziről. Próbálj meg te nyomulni, aztán rájön, hogy már hiába csinálja ha téged nem zavar. Kapd össze magad és viselkedj férfiként. Ehhez csak egy kis tökösség kell, nem izom.

2023. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Így igaz, ahogy a 2-es írja. Hangfelvétel, utána igazgató. Rengeteg ilyen eset van. Ha nagyon durvúl, határozottan kérd meg, higy hagyja abba,mert ez inkább gyerekes, intsem menő.
2023. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*mintsem
2023. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

3-as vagyok


Ja és ne búval b@szott fejjel menj elé, mint aki a következő csínytevésétől retteg, hanem vigyorogj az arcába.

Azt meg, hogy mit mondtál neki egymás között, nem fogja tudni bebizonyítani, ha fel is nyom bárkinél.


Érdekes ezt így írni amúgy, mert olyan, mintha a 15 évvel ezelőtti önmagamnak adnék tanácsot. Ennyi idős fejjel már tudom, hogy hogyan is kell kezelni ezeket. Hidd el, most akárhogyan is cselekedsz, 30-35 évesen ugyanezt fogod majd kérdezni magadtól. "Bakker, miért nem így csináltam?" Hidd el, tényleg ez a legjobb módszer. Tedd oda magad, hogy a felnőtt éned büszkén gondoljon vissza ezekre az időkre.


Menj oda, símogasd meg, közben vigyorogva kérdezd meg, hogy van. Fogd meg a kezét és rántsd oda a töködhöz. :D Ez most hülyén hangzik, de tényleg működik. Amikor észre veszi, hogy már nincsenek gátlásaid, akkor már nem tud mit megtörni. Ha magasra teszi a táskádat, mondd neki, hogy vegye le, mert ha nem akkor te szeded le valahogy mert benne van a gumi, amivel megakartad rakni őt. :D

Tekints rá úgy, mintha ő lenne a te prédád.

2023. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Darius- ***** válasza:

Jok az otletek, viszont nem biztos fiu a kérdezo.

Az a baj, amig nyapic maradsz piszkalni fognak. Azért, mert engeded. Megvadolt, hogy azt mondtad -Qrva anyjat ? Hat akkor mondd azt neki és sok mas hasonlot, ne szégyelld magad. Meg kell tanulnod az onvédelmet.

2023. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én vagyok a kérdező másik profilról. Köszönöm a sok választ! Mindjárt megyek suliba, és akkor majd megpróbálom a tippeket. Remélem elég bátor leszek...
2023. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Darius- ***** válasza:
Hajra, én szurkolok neked.
2023. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bátorság és magabiztosság. Ha te nem bízol magadban, akkor senki sem fog. Ha rágörcsölsz, annál erőltetebb lesz, ráadásul egyből le is vágják, hogy izgulsz.


Majd írj, hogy változott e valami.

2023. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!