Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire szégyen az ha amúgy...

Mennyire szégyen az ha amúgy szép arcú, igényes, ápolt nőként nem szőrtelenítem se a lábamat se a hónaljamat és alul se vagyok csupasz?

Figyelt kérdés

Valahogy nem látom értelmét annak hogy szőrtelenítsek, persze jó lenne szép csupasznak lenni, de nincs idegzetem szőrteleníteni. Én igy is szép vagyok.

Nagy szégyen ha a városban szépen felöltözve szoknyába és csinos fölsőbe vagyok igaz, de a lábam és a hónaljam fekete szőrös? Közepesen látszik, nem olyan erősen azért ,de azért ez nem jó. Nem bírom a gyantázás fájdalmát semennyire. A borotvával meg mindig megvágom magam és nem ügyes hozzá a kezem. Meg anyám se szereti ha borotválom magam mert mondja hogy meg erősödik nagyon a szőröm tőle.



2023. jún. 18. 15:56
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
51%
Ismerkednék
2023. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem szégyen ez. Nem kell megfelelned senkinek sem azért, mert ezt a többség csúnyának vagy igénytelennek tartja. Nyilván ezzel számolnod kell, hogy emberek elítélően tekintenek majd rád, de ebben az országban kire nem?? 😃
2023. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Igazad van, mai világ az egy lenéző előítéletes csicska lett.
2023. jún. 18. 16:53
 14/35 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek persze!
2023. jún. 18. 17:02
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális, cserelhető fejes 3 pengéju kezi borotvával sem vágod el magad ha odafigyelsz. Nem szabad az olcso eldobható 2 pengéset venni.

De jó ötlet as elektromos borotva, 12 ezerert mar lehet kapni. De van kézi szortelenito is 5 ezerert, jokat olvastam róla. Egyikkel se vágod meg magad.

[link]

A borotvatól meg nem erôsodik a szőr hanem csak levágja ezért tűnik erősnek.

En is úgy értelmeztem hogy zavar, vágd le. 18 eves vagy, idenje saját dontéseket hoznod, olyanokat is ami anyukádnak nem tetszik. Hónaljon azert is érdemes mert kevésbé fogsz izzadni.

2023. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
77%
Részemről rendben van a természetesség. Minden szinten támogatom.
2023. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
18%
Úgy rendben van, ha te se várod el a pasitól, hogy borotválkozzon bárhol is, szóval lehet gandalf szakálla is. Odalent meg majd keresd a dzsungelben a makk marcit.
2023. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
42%

Ha valóban szép vagy, akkor 18 éves nőként így is lesz olyan, akinek kellesz.

Én sem ragaszkodom a szőrtelenítéshez, de azért nyáron a hónalj büdösebb úgy és az fura lenne, ha a szoknya alatt a lánynak nagyobb lenne a lábán a szőr, mint a sajátomon.

2023. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
48%

#18 Miről beszélsz a pasiktol alapból nincs elvárva a világon semmi. szőrös az egész testük a hasuktol kezdve a mellkasukon és hónaljukon át a combjukig, bűzlik is a 90%uk rendesen. Max a fejetek tetejéről kopik le a szőr amint elértek a húszas éveitek közepére.. Szóval nem értem hogy mire fel ez a fenyegetőzés.


De amúgy kérdező még csak nem is a párkeresésről beszélt hanem arról hogy kiléphet-e úgy a házból, hogy ne viselkedjen úgy az átlag magyar, mint az óvodások. Az IQ süt itt mindenkiből, hogy ennyit nem tudtok felfogni.

2023. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
61%

#20: Azért egyszer ülj már le egy férfival is beszélgetni erről a "semmi" elvárásról... :D


"Az IQ süt itt mindenkiből, hogy ennyit nem tudtok felfogni."

Mondja ezt az agresszív kismalac, aki bemutatta, hogy mennyire tájékozatlan.

2023. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!