Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire szégyen az ha amúgy...

Mennyire szégyen az ha amúgy szép arcú, igényes, ápolt nőként nem szőrtelenítem se a lábamat se a hónaljamat és alul se vagyok csupasz?

Figyelt kérdés

Valahogy nem látom értelmét annak hogy szőrtelenítsek, persze jó lenne szép csupasznak lenni, de nincs idegzetem szőrteleníteni. Én igy is szép vagyok.

Nagy szégyen ha a városban szépen felöltözve szoknyába és csinos fölsőbe vagyok igaz, de a lábam és a hónaljam fekete szőrös? Közepesen látszik, nem olyan erősen azért ,de azért ez nem jó. Nem bírom a gyantázás fájdalmát semennyire. A borotvával meg mindig megvágom magam és nem ügyes hozzá a kezem. Meg anyám se szereti ha borotválom magam mert mondja hogy meg erősödik nagyon a szőröm tőle.



2023. jún. 18. 15:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
52%

Ez az uj noi divat!



[link]



Honaljkutya es sportbajusz :)



39F incel

2023. jún. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy szégyen, viszont mint mondták azzal számolni kell, hogy sok embernek más az ízlése, talán nevezhetjük társadalmi konvenciónak is.


Az elvárásokat a férfiakkal szemben meg kár volt idekeverni. Én pl. majdnem mindenhol legalább trimmelek és a srácok akiket ismerek hasonlóan nem igazán láttam még olyat hogy valaki full naturálban nyomná. De hát ez nyilván korosztályonként is változhat, mert változnak a trendek. Plusz eleve mások az elvárások a nőkkel és mások a férfiakkal szemben, el kéne fogadni hogy mások vagyunk és mástól leszünk vonzók. Bocs, legtöbbünknek nem jön be ha egy nő szakállas vagy bármilyen arcszőrzete van, meg az sem ha olyan hasa van mint a jégkockatartó. Sok férfi meg vonzóbb lesz tőle, ez van.


Azzal meg hülyeség jönni hogy 100 éve mit szőrtelenítettek és mit nem. Száz éve a nőknek még a bokája sem látszott ki a szoknya alól és nagy szám volt ha az alkarját láttad. Hogy milyen a hónalja azt látta max a férje és a szűk család. Nem volt semmi jelentősége. Mellesleg olyan higiéniai sztenderdek uralkodtak amit szerintem senki sem kívánna vissza.

2023. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos testszőrnyírót érdemes kipróbálni

Férfiként én is azzal szedem szinte csupaszra a hónaljam a fanszőröm és a mellkasom

Nem irritál nem pattog ki

Hónaljat meg az izzadás miatt érdemes borotválni

2023. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is elektromos testborotvát használok,mivel lányként gyakorlatilag a teljes testem szőrös.A lábujjaimtól a nyakamig,teljesen végig borotválom magam,így nyáron,még a hátamat is,mert ott is láthatóan szőrös
2023. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
72%
Én nőként felnézek az olyan nőkre akik ki mernek menni az ajtón szőrösen és engem is inspirál, hogy így tegyek (mert amúgy félek, hogy csúnyának fognak tartani csak emiatt ezért muszájból borotválom a lábam)
2023. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!