Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire szégyen az ha amúgy...

Mennyire szégyen az ha amúgy szép arcú, igényes, ápolt nőként nem szőrtelenítem se a lábamat se a hónaljamat és alul se vagyok csupasz?

Figyelt kérdés

Valahogy nem látom értelmét annak hogy szőrtelenítsek, persze jó lenne szép csupasznak lenni, de nincs idegzetem szőrteleníteni. Én igy is szép vagyok.

Nagy szégyen ha a városban szépen felöltözve szoknyába és csinos fölsőbe vagyok igaz, de a lábam és a hónaljam fekete szőrös? Közepesen látszik, nem olyan erősen azért ,de azért ez nem jó. Nem bírom a gyantázás fájdalmát semennyire. A borotvával meg mindig megvágom magam és nem ügyes hozzá a kezem. Meg anyám se szereti ha borotválom magam mert mondja hogy meg erősödik nagyon a szőröm tőle.



2023. jún. 18. 15:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
74%
Régen se szőrtelenítettek a nők. Úgy volt természetes. Ezt a divatot a sok szabadidővel rendelkező, kényelmes mai világ szülte. Amúgy miért nem a férfiaktól várják el a szőrtelenítést? Hiszen sokkal szőrösebbek, mint a nők. Mindig a nők szívnak minden téren. Viszont a buta némberek kezdték el ezt az egészet. Hát ki érti ezt?
2023. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19%

Máshol nem vagy szőrös?

Karod, mellbimbód?

Azok igazán csúnyák így, a többi még elmegy.

Ha a borotvával nem bírsz, vágd rövidre.

2023. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
23. A legtöb nőnek szőrös a melke, főleg a mellbimbók környéke, közelről elég undorító. Ezért is nézek inkább animékat, ott legalább tökéletesek, nem ilyen hitványak.
2023. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Aki erre izgul, egészségére!

Egyébként meg, itt a nők nagyon védik, de a VALÓSÁGBAN ők lennének az elsők, akik kibeszélnék meg kigúnyolnák a háta mögött!!!

2023. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
75%
#25: Szep az arca es kedves a mosolya. Nekem siman bejonne.
2023. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
5%

Ha összehasonlítod ezt a hölgyet egy majom nősténnyel, akkor rájössz, hogy az ember nem kifejezetten szőrös.

Akkor pedig ennek valami oka van. Talán esetleg nézz utána a nemi preferenciáknak.

2023. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan mar. A noknek arusitott rozsaszin borotvakkal nem tudod megvagni magad, es ha nem is ettol lesz a legeslegsimabb, a fel varos nem nez nagyot.
2023. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
25%
Szőrtelenítő krém is van.
2023. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
75%
A szőrtelenítő krém az egyik legrosszabb mert éget, vegyszerszagú, és le se szedi rendesen a szőrt.
2023. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom szégyennek, annak ellenére, hogy nem megszokott manapság. Én is szőrösebb vagyok, bár én le szoktam szedni, csak ritkán, így lényegében rajtam is látni, hogy szőrös…
2023. jún. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!