Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet velem a baj, hogy...

Mi lehet velem a baj, hogy mindenhol kiközösítenek?

Figyelt kérdés

Úgy csinálnak, mintha ott sem lennék. Ha beszélgetni próbálok, sosem reagálnak le. Csak akkor tudok dumálgatni, ha 1-2 fős társaságban vagyok. De ha megjön a többi hangadó, akkor ez az 1-2 fő is odaverődik. Belsős poénokat nyomnak.

Vékony, csinos, jól öltözött lány vagyok. Kedves vagyok és előzékeny.

Fogalmam sincs, mi miatt utálhatnak.

Sajnos nem vagyok cukimuki, cukiskodó, közvetlen, mindenkivel lepacsizós típus. (Egyébként pont az ilyen cukiskodó csajok a leggonoszabbak velem) De ha valaki ad nekem esélyt, hogy kinyíljak, vele vicces, kedves és közvetlen vagyok. Csak ha meg sincs adva az esély, akkor hogyan?

Iskolás korom óta van ez. Ott már hozzászoktam, hogy a padban kell gubbasztani egyedül, mert senkit sem érdeklek, még ha témát is próbálok kezdeményezni, akkor sem. Nagyon nem tudok már bízni az emberek jó szándékában, mégis próbálkozom. Csak egyre több a kudarc. Olyan magányosnak és értéktelennek érzem magamat. Miért nem tudok beilleszkedni egy társaságba sem? Mi miatt nem kedvelhetnek?


2023. jún. 20. 01:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Velem is pontosan ez történik mindig.

Az esély akkor könnyebb társaságot találni, ha például új társaságba kell beilleszkedni, akik akkor ismerik meg egymást.

Kamaszkoromtól kezdve velem is ez történik egyébként, ennek egyik oka talán az mert egyszerűen nem tudtam soha nagy érdeklődést mutatni az őket érdeklő témák iránt. Ezek a témák nem voltak túl változatosak, ilyenek, mint: a lerészegedés különféle formái, átvitt értelmű poénok a testiséget illetően stb...

Ha valaki "túl komoly", azt is gyorsan megérzik.

2023. jún. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam is a “túl komoly” lehet a baj. De tudok vicces is lenni, csak ahhoz fel kell oldódnom a megfelelő emberrel.
2023. jún. 20. 03:57
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem, szerintem túl komoly vagy, de ez nem probléma.

Általában én ezek miatt kerülöm a társaságokat, inkább csak 1 emberrel beszélek, vagy úgy megyek csak társaságba, hogy valakit ismerek már jobban közülük :)

2023. jún. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%

Olvasd el: Florence Littauer : Szemelyisegunk rejtett tartalekai cimu konyveket.


Megoszto szemelyiseg lehetsz. Valszeg dominans vagy es “Ket dudas nem fer meg egy csardaban “ alapjan a masik dominansnak nsm vagy szimpatikus. Valoszinuleg.

2023. jún. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én is ezt csinálom, de fáj, hogy azok az 1-1 emberek is társaságba kerülve már mindenkihez odamennek, engem meg elhagynak a kakiban.
2023. jún. 20. 05:43
 6/20 A kérdező kommentje:

Megpróbálom megszerezni a könyvet.

(Egyébként nem érzem magamat dominánsnak, de ki tudja.)

2023. jún. 20. 05:44
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem jó vagy úgy, ahogyan vagy. Aki nem fogadja el azt, hogy van, aki kimeri mondani a frankót, az legyen a saját "Wonderland"-os ééletének a rabja.
2023. jún. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mégis a “wonderlandos” életes lányok illeszkednek be, szereznek barátokat és szeretik őket a srácok. Én pl srácoknak sem tudok random bókolni, meg cukiskodni velük. Én beszélgetni szeretek, és ha akkor megszeretem, megbízok benne, csak akkor tudom magamat elengedni, főleg kettesben, és akkor tudok én is olyan cuki és pimasz lenni. Csak hát senki sem akar kínlódni velem.
2023. jún. 20. 05:58
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt senki nem tudja megmondani hogy mi lehet a baj, nem ismerünk.

Lehet tényleg nagyon komoly vagy, lehet csak úgy nézel ki mint akit nem érdekel a másik, lehet unalmas vagy. Nincs valami ismerősöd akivel erről tudnál őszinten beszélni? Aki nem 5udja le annyival hogy "jaaj, hát te így tökeletes vagy", hanem elmondja tényleg hogy mit lát?

2023. jún. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igazából, aki közeli ismerősöm, és jól ismer, és tudok is vele beszélni erről, az a jó oldalamat is ismeri, neki érdekesnek és jó fejnek tűnök. Nem tud annyira kívülálló szemmel vizslatni.
2023. jún. 20. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!