Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Telefonos kommunikacios...

Telefonos kommunikacios gixerek. Jól teszem hogy ignorálom az ilyeneket?lentebb

Figyelt kérdés

Egyik:

Van a kollegám akivel néha összefutok kávézni vagy megjavít nálam ezt azt pénzért.

Most szabim alatt meg nekiállt hívogatni miközben ügyeket intézek(ügyvéd bírosági banki meg egy rakat hivagalos aztán közben ebéd vagy otthon szalad a ház azzal birkózom vagy végre pihenek)igy nem veszem fel, meg mjnek is venném fel egy kollegának a szabin meg ott a messenger is írjon.

De egésznap hívogatott vagy ezerszer már komolyan idegesített igy rairtam hogy miert zavar millioszor, valami élethalál baj lenne?

Erre nem ir aztán visszair sèrtődve a hülye hogy ő többet nem keres akkor.

Erre irtam hogy kerdeztem hogy minek hívott ennyiszer ha a semmiert akkor meg minek szórakozik hogy egész nap csorgeti a telomat es nem hagy békèn? Valami telefonbetyárt jatszik?

Erre irta csak erre volt erdekelte ráèrek e.

Kerdeztem akkor minek nem irta most erre arra vagyok ha jo neked osszefuthatunk irj mikor es szeva.


Komolyan szerintem le kéne tiltanom is olyan paraszt hogy hivogat is egesz nap, zaklat, aztan ilyen veszekedős sértődős jatszmakat visz az egészbe. Idegesitesre idegesit.


Másik srác meg:

Neten ismerkedtem randiztam

Erre sacc 2 nap mulva hiv telon lattam hogy volt nem fogadott. Visszahivtam mert nem tudtam kitol. Erre kiderult hogy ő az. De annyi se volt benne hogy leteszi visszahiv. Ezt nekem kellett mondanom hogy ne hari nem akarom hogy menjen az egységem/számlám leteszem ok?erre azt mondja oke.

Es nem hivott vissza mikor eleve ő keresett ő akart velem beszélni!

Ma se tudom mit akart. En vissza nem hivom még egyszer.


De miért ilyenek?



#tel zaklatás
2023. aug. 11. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
talán
2023. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy 😄
2023. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Te atya úr isten az égben.
2023. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Bocsi hirtelen indulatbol irtam.


Kollega :Szoval akinek nem veszem fel értelemszeruen nem érek rá, vagy nem akarok vele beszélni. Ezután minek hivogat zaklat akkor egésznap egyfolytában, es ráadásul semmi mondanivaloja se volt jóformán? Es erre még ő sértödik.

Hogy kezeljem le? Valami emberi szint kéne, mert kollega sajnos.

Akivel randiztam:

Nem fogadott hívás-visszahívom- erre azt várja hogy az én számlámra csevegjek vele mikozben ő akart vmit mondani/kerdezni. De nem mondja kerdezi nem hív vissza.

(Vagy lehet ő is a b.dös nagy semmi miatt zaklatott)

Hát en vissza se hivom. Ennyi volt. Nekem ilyen nem kell. Nem mond semmit, témája nincs, semmit nem akar, akkor ne hivogasson a hülye.

2023. aug. 11. 19:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Kész csoda, hogy bárki akar még veled beszélni.
2023. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Forditva.

Kész csoda ha vki akar olyanokkal beszélni akik reggeltos estig zaklatnak másokat indokolatlanul. Tehát nem halt meg senki a föld is forog.

Bunkókkal.

2023. aug. 12. 00:31
 7/17 anonim ***** válasza:

Az első esetben igazad van.

A második szélsőséges zsugoriságra vall, ami már az érthetetlen kategória.

2023. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem zsigoriság. Bunkó volt ö is. ha hiv vki(pláne ha udvarolna?) ne vàrja már el, hogy en hivjam vissza mikor ő akart beszélni(vagy mondanivalója sincs)
2023. aug. 12. 10:02
 9/17 anonim ***** válasza:
Az hogy fölhívod majd visszahivatod magad mert pár száz forintot nem bír el a penztárcád szerintem nem vall jó neveltetésre.
2023. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kollégádhoz: szerintem is sok, hogy egész nap hívogat, de ez még nem azt jelenti, hogy zaklat, és le kéne tiltani, hanem gondolom közel álltok egymáshoz (legalább is, ha csináltok külön programokat, meg átjártok egymáshoz szívességet tenni), nyilván hiányzol neki munkából, hogy szíbin vagy. A legjobb az lett volna, ha megvárod, míg lenyugszol, aztán higgadtan elmagyarázod neki, hogy neked ez sok, sok a dolgod, legközelebb inkább írjon üzenetet.


Az viszont, hogy elvárod, hogy a randipartnered visszahívjon, az gáz, és ezt nőként mondom. Ha te is akarsz tőle valamit, akkor nem kéne belehalni abba a párszáz forintba, amibe egy hívás kerül. Ennyit előlegezzünk már meg egy szimpatikus embernek, ha összejöttök - bár ezek után kétlem - akkor úgyis sokkal többet fogsz majd rá áldozni, és nem csak a pénzedből, hanem az idődből, energiádból, érzelmeidből is.

2023. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!