Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Telefonos kommunikacios...

Telefonos kommunikacios gixerek. Jól teszem hogy ignorálom az ilyeneket?lentebb

Figyelt kérdés

Egyik:

Van a kollegám akivel néha összefutok kávézni vagy megjavít nálam ezt azt pénzért.

Most szabim alatt meg nekiállt hívogatni miközben ügyeket intézek(ügyvéd bírosági banki meg egy rakat hivagalos aztán közben ebéd vagy otthon szalad a ház azzal birkózom vagy végre pihenek)igy nem veszem fel, meg mjnek is venném fel egy kollegának a szabin meg ott a messenger is írjon.

De egésznap hívogatott vagy ezerszer már komolyan idegesített igy rairtam hogy miert zavar millioszor, valami élethalál baj lenne?

Erre nem ir aztán visszair sèrtődve a hülye hogy ő többet nem keres akkor.

Erre irtam hogy kerdeztem hogy minek hívott ennyiszer ha a semmiert akkor meg minek szórakozik hogy egész nap csorgeti a telomat es nem hagy békèn? Valami telefonbetyárt jatszik?

Erre irta csak erre volt erdekelte ráèrek e.

Kerdeztem akkor minek nem irta most erre arra vagyok ha jo neked osszefuthatunk irj mikor es szeva.


Komolyan szerintem le kéne tiltanom is olyan paraszt hogy hivogat is egesz nap, zaklat, aztan ilyen veszekedős sértődős jatszmakat visz az egészbe. Idegesitesre idegesit.


Másik srác meg:

Neten ismerkedtem randiztam

Erre sacc 2 nap mulva hiv telon lattam hogy volt nem fogadott. Visszahivtam mert nem tudtam kitol. Erre kiderult hogy ő az. De annyi se volt benne hogy leteszi visszahiv. Ezt nekem kellett mondanom hogy ne hari nem akarom hogy menjen az egységem/számlám leteszem ok?erre azt mondja oke.

Es nem hivott vissza mikor eleve ő keresett ő akart velem beszélni!

Ma se tudom mit akart. En vissza nem hivom még egyszer.


De miért ilyenek?



#tel zaklatás
2023. aug. 11. 19:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9 irtam higy nem zsugoriság meg nem par szaz ft!


Hanem az elvek. Bakker ő hivott ő akar vmit akkor illene visszahivnia!

2023. aug. 12. 18:54
 12/17 anonim ***** válasza:
Téged hívtak, te visszahívtad akkor te vagy a hívó. Rosszak az elveid, kicsinyes vagy. De jobban járt a fiú, te meg ragaszkodj mindenáron a spúrságodhoz.
2023. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen visszahivtam mert hívott. Aztan evidens hogy le kéne tennie azzal, hogy visszahivlak.

Nem vagyok kicsinyes de ha moziba akarnam hívni mondjuk nekem irdatlan hülyén is néz ki hogy én hívom es igy hiv(na)el.


Más képes felhívni visszahívni.

Jobban nem járt mert örülhet hogy egyáltalán randiztam vele. Nem jó pasi.

De kíváncsi lettem volna rá. Nem temettem el.

Alapvetoen a pasik tudnak fűzni udvarolni és kiváltani bennem vmit.


Nála meg azota is várom mit akart. Így nem lesz nöje soha.

2023. aug. 13. 00:07
 14/17 A kérdező kommentje:

Jav

Ja moziba akarna hívni

2023. aug. 13. 00:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyelőre te is egyedülálló vagy, mert 20 forint miatt elküldted az udvarlót.
2023. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem 20 ft miatt negyedjère írom es nem megy felfogni.

Hanem most ő udvarol vagy engem udvaroltatna?

Nekem az utobbi nem jön be.

2023. aug. 13. 10:45
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem kell olyan akiben nincs annyi se hogy visszahiv. Mondhatnám en azt a 20 ft-t b+.


A kollegám amugy még mindog pattog azon hogy nem vettem fel már leorditottam a fejét hogy evidens ha vki nem veszi fel nem ér rá baja van, vagy elfoglaltsága van es ráadásul husszor hivott ugy hogy indoka se volt miert,a semmiért zaklat!


Es ő hozta témába mert még neki állt feljebb en errol beszélni se akartam vele meg minek magyarázkodjak egy kolleganak hogy nem veszem fel? Kötelező neki felvenni vagy mi? Ki ő?

Igy megbeszeltuk hogy ideadja amikkel tartozik(az is gusztustalan hogy kérettet könyörögtet ahelyett hogy magátol visszaadná) es a továbbiakban nem működünk együtt. Ez letisztázva.

Inkább fogta volna be az is.

2023. aug. 13. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!