Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokszor csodálkozva néznek...

Sokszor csodálkozva néznek rám, amikor kijelentem hogy 15 éve nem nézek TV-t. Ti mennyire néztek tv-t? Esetleg csak háttérzajnak megy, vagy nézitek naponta a híreket, sorozatokat stb rajta?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 21:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Streaming csatornákat nézek, vagy ha van valami jó meccs, akkor azt megnézem tv-ben. Mást nem szoktam.
2023. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Kitana. ***** válasza:
79%

Senkit nem ismerek mondjuk úgy 50 alatt, aki nézne tévét. Mármint biztos ismerek, de most konkrétan családra, barátokra gondoltam, akikről tudom, mit csinálnak a szabadidejükben.

Nekem van tv előfizetésem, mert így érte meg, de nem szoktam nézni. Youtubeot, Netflixet, Prime-ot nézek.

2023. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Metionin ***** válasza:
64%
Én se nézek, nincs tévénk. A legtöbb ismerősöm, akinek van, csak háttérzajnak kapcsolja be és inkább netflixezik meg letöltött filmeket néznek magán a készüléken, a csatornák a legkevésbé sem érdeklik őket.
2023. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Háttérzajnak megy sokszor a Comedy Central.


Én egyébként két esetben nézek tévét:

1. Benyomom, hogy menjen valami és alváshoz jó lesz.

2. Sportesemény, sajnos azt máshol nem tudom követni. Ha lenne netflix szerű előfizetés az összes magyar nyelvű sportcsatornára akkor fizetném.

2023. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem szoktam, hacsaknem valami olyan filmet adnak amit nézni akarok. De ilyen is nagyritkán van, inkább telefonon filmezek.
2023. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Szóval nem csak én használom alváshoz a tv-t 🤣
2023. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Valami eső hangra vagy ilyesmire lehet eltudnék aludni, de hogy szól a háttérben valami :D nem tudom hogy csináljátok :D
2023. aug. 14. 22:02
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Na ja, párom alszik tv-re,mindig meg kell várnom, hogy elaludjon és végre kikapcsolhassam.
2023. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Háttérzajnak, fehér zajnak, altatónak használom a tévét elsősorban, van pár tudományos ismeretterjesztő csatorna, amiket szeretek, illetve időnként nézek filmet (jellemzően tematikus filmcsatornákon), és amikor van, akkor az Olimpiát.
2023. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

"nem tudom hogy csináljátok"

Én úgy, hogy nem izgalmas filmre kapcsolok, hanem pl valami ismeretterjesztő témára, 2 órás szundi funkciót beállítok a tévén, és magától kikapcsol.

2023. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!