Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokszor csodálkozva néznek...

Sokszor csodálkozva néznek rám, amikor kijelentem hogy 15 éve nem nézek TV-t. Ti mennyire néztek tv-t? Esetleg csak háttérzajnak megy, vagy nézitek naponta a híreket, sorozatokat stb rajta?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 21:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20: Ahogy reklám is, meg fix műsoridő


#18

2023. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
38%
Én 20 éve nem nézek!!
2023. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

A telefonálok és közben a másiknál a háttérben megy a tv az tényleg zavaró.

Na meg ha vendégségbe megyek akkor is, nagyszüleimhez ha megyünk nagyim mindig kikapcsolja a tv-t.


Viszont anno anno a vissza a jövőbe c.filmet nem eredeti szinkronnal adták, mikor vendégségben voltam. Kb 10 éve lehetett.

2023. aug. 15. 08:57
 24/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem fogok kikapcsolni egy engem érdeklő filmet, ha valakinek pont akkor van kedve csevegni. Megmondom, hogy most filmet nézek, ha nem tartja tiszteletben, és tovább akar csevegni telefonon, viselje el, hogy a tévére is figyelek. Akit zavar, hívjon vissza később.
2023. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Háttérzajnak, irányfénynek és altatónak használom. Ha nagyon nem tudok aludni, próbálok keresni egy otépé libakupa meccset, - olyankor garantált a siker kb. 10 perc távlatában is.
2023. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
69%

Valamikor gimi elején/közepe táján kapcsoltam be utoljára a TV-t, ez pedig cirka 5-7 éve lehetett.

Igazából már akkor sem tetszett az ottani kínálat, egyre kevésbé preferáltam a szinkronizált filmeket, sorozatokat, sokkal jobban tetszik, hogy bármikor beléphetek mondjuk SorozatBar*t-ra, és azt, illetve akkor nézek, amikor csak akarok. Nincs 10-20 percenként reklámblokk, és lazán tudok olyant is nézni, ami még/már nincs műsoron.

2023. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!