Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokszor csodálkozva néznek...

Sokszor csodálkozva néznek rám, amikor kijelentem hogy 15 éve nem nézek TV-t. Ti mennyire néztek tv-t? Esetleg csak háttérzajnak megy, vagy nézitek naponta a híreket, sorozatokat stb rajta?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 21:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%
Én nézek néha hírműsorokat (pl. ATV, Euronews), beszélgetéseket, filmeket, nem fizetek elő streamingre, annyi időt nem szánok rá. A háttértévézés pedig szerintem energiapazarlás. Hallgassa pl. a telefonját kihangosítva aki unatkozik, van egy csomó online rádió, Spotify, stb.
2023. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
Nálam csak suttog a tv éjszaka alváshoz. Félős vagyok, azért hagyom bekapcsolva. Kicsit zavar, de ha nincs, az mégjobban zavar. Természetfilmekre, tudományos csatornára állítom. Az rtl klub, tv2 től a hideg kiráz, meg a dübörgő, űvöltő reklámokat rühellem.
2023. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
A feleségem néha néz TV-t, és nagy ritkán előfordul, hogy én is vele együtt nézem. Illetve ő szeret rá elaludni is. Én, ha egyedül vagyok itthon, sosem kapcsolom be a TV-t, aludni pedig a lehető legnagyobb csendben szeretek.
2023. aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%

Már a 60 éves szüleim sem néznek tévét. Netflixet, HBO Go-t igen, azokat mi is, tévét nem.

Sorozatokat is sokkal kényelmesebb a streaming szolgáltatókon keresztül nézni.

2023. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
34%

Engem irritál amikor telefonon beszélek valakivel és szól nála a háttérben a műsor, mert fél szemmel azt nézi. Nagyon zavar, hogy nem tudok figyelni arra amit mondok, mert a háttérben meg a műsorvezető dumál. Mindig mondom ilyenkor, hogy nem zavarok, később telefonálok vagy, ha már előtte mondta, hogy már nem is nézi, pont véget ért a műsora, akkor megkérem, hogy vegye le a hangerőt.

Ha vendégségbe megyek, valamit megbeszélünk és nem TV-zünk, igazából csak a háttérben megy a műsor, de senki sem nézi, akkor meg szoktam kérni a házigazdát, hogy némítsa le. Itt is azért, mert bezavar az, ha egy filmszereplővel egyidben kell beszélnem.


Én TV-t nem nézek. Filmeket, sorozatokat DVD-ről igen, de laptopon, mert úgy könnyebb. Itthon nem szólnak ezek háttérzajnak. Az tény, hogy van hogy beléjük alszok, néha tényleg ebben segítenek, de úgy, hogy én járok-kelek a lakásban és ordít a háttérben a Vámpír naplók, felesleges.

Ha én valamit meg szeretnék nézni, akkor leülök a laptop elé és nézem. Ha nemtudom nézni, akkor leállítom, folytatom később. Szeretek a filmre/sorozatra figyelni 100%-ban, ezért nem is szeretem, ezért, ha csörög a telefon leállíom a filmet, ha írnak FB-n, csak annyit nézek meg, hogy fontos-e.

2023. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak sportot nézek rajta.
2023. aug. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Pacsi: csak max. hétvégén anyáméknál a híreket nézem meg. Nem használok én sem TV-t.
2023. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak híreket. Egy tartalmat (sorozat, film) nagyrész torrentről eredeti hanggal nézünk. Pár klasszikust szoktam csak tv-ben nézni, inkább háttérzajként, ha éppen megy
2023. aug. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg persze sportot


#18

2023. aug. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#18 Eredeti hang többnyire a tévén is van.
2023. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!