Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez így nagyon bunkó volt? Mit...

Ez így nagyon bunkó volt? Mit kellett volna mondanom?

Figyelt kérdés

Csomagot szállítottam ki új címre, az utcanévből már tudtam hogy ez a falusi részen lesz. Már messziről kiszúrtam a házat hogy na biztos ez lesz az. Rozsdás, düledező kerítés, bent mindenhol kaotikus állapotok, gaz és szemét, hungaroceldarabok, cserép és téglakupacok, vasak és drótok egymás hegyén hátán, amin keresztül egy ösvény vezetett át a düledező házikóig. Becsengetek, szerencsére csak egy öreg néni lakik itt, már botorkál is kifelé a kapuhoz hogy beengedjen. Mosolyogva köszönök, előzékenyen felajánlom hogy beviszem neki a csomagot, mivel nagyobb doboz. A néni örül, nagyon kedves vagyok, eddig a szokásos ügymenet. És itt kezdődtek a bajok.

Szóval az öreg néni szabadkozott hogy jajj fiatalember, nagyon nagy most a rendetlenség, ne nézzen körül. Én kissé kínosan nem tudtam mit feleljek erre, úgyhogy annyit mondtam neki hogy oké. Majd megyünk befelé tovább, immár szótlanúl. De nem bírta ki, megint rákezdett miután leraktam a dobozt hogy de higgyem csak el nem szokott itt ilyen rendetlenség lenni, tényleg ne nézzek körül! Én empatikus és jólelkű embernek tartom magam, de megmondom őszintén kissé lefagytam hogy mit kéne mondanom erre és csak annyit tudtam kinyőgni hogy nagyon sajnálom. Erre mintha kissé furán nézett volna, ezért éreztem hogy mondanom kell még valamit, valami őszintét és empatikusat, és kifutott belőlem akaratlanúl is az udvart bámulva hogy ez borzasztó. Itt mintha már kezdett volna nagyon csúnyán nézni a néni, szóval inkább gyorsan aláírtuk amit kell, elköszöntem és elsiettem.

Mire volt jó ez az egész, mit akart tőlem a néni és miért nem bírta ennyire elengedni a témát? Én úgy érzem igazságtalan csapdába rángatott bele, ahol bármit mondok, az nem jó. Lehet így akart szándékosan feszültséget generálni hogy megspórolhassa a borravalót? Vagy most végül is mi volt a célja ezzel az egésszel?



nov. 21. 20:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
Neked egyébként mi bajod van, hogy nem értesz egy átlagos interakciót?
nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

A válaszod kötekedés, ezért a válaszod értelmetlen.

Ha kötekedni akarsz, menj a falud kocsmájába, és ne itt tedd. Ez egy normális hely, normális embereknek.

nov. 22. 00:59
 13/28 anonim ***** válasza:
26%
11 nálink is van ilyen melohelyen, hogy alap kontextusokat nem ért, vagy félreért, és osztályvezető, az értelmi szintje pedig le van maradva az átlagtól. Nem értem hogy lehet így osztályvez.
nov. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan kérdeztem, nem kötekedni akartam. Válaszolj, légyszíves! Van valami bajod a szocializációval, hogy nem ismerted fel, hogy mi ez a helyzet és mi a helyes reakció?
nov. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
33%
Úgy látszik egyeseknek azt is tanulni kell, hogy hogyan kell embernek lenni.
nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ha lesz egy kis szabadidőd, bugorhatnál segíteni neki.🙂
nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
45%

Hát nagy bajok vannak a kommunikációddal az biztos.

Ha te a reggeli kómás fejeddel nyitsz nekem ajtót és azt mondod hogy "amúgy jobban szoktam ám kinézni" neked hogy tetszene ha azt valaszolnám hogy "hát igen, elég szarul nézel ki".

Egyébként meg miért is várod el a borravalót? Kapsz fizetést, nem?

nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
52%

Semmit nem akart toled. A sajat rossz erzeseit probalta enyhiteni. Nem kell belelatni tobbet.

Ilyenkor a kovetkezo szokincs jo: o, a, nahat, igen, nem, hm, mm.

nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Mi ez a tapló számonkérés, azért álljon már meg a menet!

Aki dolgozik, hibázik. Az hogy ti munkanélküliként egész nap a gyakorin unatkoztok és kötekedtek, az nem az én felelősségem. A kérdésre kell válaszolni, ahogy tették mások is. A hasznontalan kötekedést pedig jelenteni kell, mert a trollokat ki kell bannolni az oldalról. A legnagyobb kötekedőt már sikerült is kibannolni, ne akarjátok követni.

Egyébként pont nincs bajom a szocializációval, tévedsz ebben is. Meg én nem fárasztok futárokat se csapdakérdésekkel, köszönök, smalltalkolok és ennyi. Nem kell itt találgatni, nincs itt semmi látnivaló.

nov. 22. 16:01
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Öö.. Dehogy smalltalkolsz. Amúgy a bunkó most éppen te vagy megintcsak a támadgatással. Veled baj van, öreg. Nem kéne emberekkel dolgozni.
nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!