Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez így nagyon bunkó volt? Mit...

Ez így nagyon bunkó volt? Mit kellett volna mondanom?

Figyelt kérdés

Csomagot szállítottam ki új címre, az utcanévből már tudtam hogy ez a falusi részen lesz. Már messziről kiszúrtam a házat hogy na biztos ez lesz az. Rozsdás, düledező kerítés, bent mindenhol kaotikus állapotok, gaz és szemét, hungaroceldarabok, cserép és téglakupacok, vasak és drótok egymás hegyén hátán, amin keresztül egy ösvény vezetett át a düledező házikóig. Becsengetek, szerencsére csak egy öreg néni lakik itt, már botorkál is kifelé a kapuhoz hogy beengedjen. Mosolyogva köszönök, előzékenyen felajánlom hogy beviszem neki a csomagot, mivel nagyobb doboz. A néni örül, nagyon kedves vagyok, eddig a szokásos ügymenet. És itt kezdődtek a bajok.

Szóval az öreg néni szabadkozott hogy jajj fiatalember, nagyon nagy most a rendetlenség, ne nézzen körül. Én kissé kínosan nem tudtam mit feleljek erre, úgyhogy annyit mondtam neki hogy oké. Majd megyünk befelé tovább, immár szótlanúl. De nem bírta ki, megint rákezdett miután leraktam a dobozt hogy de higgyem csak el nem szokott itt ilyen rendetlenség lenni, tényleg ne nézzek körül! Én empatikus és jólelkű embernek tartom magam, de megmondom őszintén kissé lefagytam hogy mit kéne mondanom erre és csak annyit tudtam kinyőgni hogy nagyon sajnálom. Erre mintha kissé furán nézett volna, ezért éreztem hogy mondanom kell még valamit, valami őszintét és empatikusat, és kifutott belőlem akaratlanúl is az udvart bámulva hogy ez borzasztó. Itt mintha már kezdett volna nagyon csúnyán nézni a néni, szóval inkább gyorsan aláírtuk amit kell, elköszöntem és elsiettem.

Mire volt jó ez az egész, mit akart tőlem a néni és miért nem bírta ennyire elengedni a témát? Én úgy érzem igazságtalan csapdába rángatott bele, ahol bármit mondok, az nem jó. Lehet így akart szándékosan feszültséget generálni hogy megspórolhassa a borravalót? Vagy most végül is mi volt a célja ezzel az egésszel?



nov. 21. 20:29
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nem dolgozok emberekkel, futár vagyok. Smalltalkolni tudok, de a modoroskodó félrevezetés az sehol nem small talk. Külön vicces hogy szerinted én támadok aki maximum védekezhet :D Ugyanis itt te támadsz "öreg". És neked nem kéne megmondókapitányt játszani egy emberi lélekkel foglalkozó kérdésben, mert a kéretlen beszólás igenis bunkóság. Amivel láss csodát egész véletlen ismét te vádolsz engem, holott te magad hozod ide.

Nem megy ez neked. És mégis velem van a baj, hát persze :)

nov. 22. 17:18
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Valaki fordítva ül azon a bizonyos képzeletbeli magas lovon.
nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Amikor mezei trollok próbálják számonkérni és oktatni, sőt fenyíteni a Kérdezőt lol. Annyira tipikus ez az egész. Kár hogy az oldal szabályai ellen is vétesz, személyeskedsz, vitatkozol, bunkózol, és még csak nem is a kérdésre válaszolsz. Most erre mit lehetne még mondani? Mondanám hagyd abba, de úgysem fogod. Itt már csak a szankció segíthet.
nov. 22. 17:56
 24/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak hogy tiszta legyen. A 23as kommentet én írtam, azóta a többit meg más.


1. De, te futarkent pontosan emberekkel dolgozol.

2. Gondolom kezdő vagy, nem nagyon találkoztál még napi szinten ennyi különböző emberrel.

3. Többen is látatlanban levagtak a szitubol hogy mi volt a helyzet a néni részéről, te nem értetted, szarul kezelted. Lehet hisztizni meg fenyegetozni, a földhöz is verheted a sgged de ezt akkor is elcseszted és beszoltal neki még ha nem is szándékosan. Gondolom te is erzekelted és bánt, ezért írtad ki a kérdést.

De azért nem volt akkora bűncselekmény, most már lépj tovább.

nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ezért írtam ki a kérdést valóban. Kaptam is sok jó választ amik megmagyarázzák hogyan lehetne ezt jól kezelni. Aztán ma jöttek a bunkózó örjöngő emberek, de arra meg semmi szükségünk itt. Ha unatkoznak, menjenek le a kocsmába kötekedni és verekedni. Ez egy normális becsületes oldal, nem ezt kell elrontani a folyamatos feszültségkeltéssel.
nov. 22. 19:23
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsit túltolod. Senki nem őrjöngött.
nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Attól hogy nem ordít caps lockal, még igenis hallottam már ilyesmi kijelentéseket és vádaskodásokat emlet hangszínen, sőt ordítva :D Rengeteg a frusztrált ember az oldalon manapság, ez tagadhatatlan.
nov. 22. 19:36
 28/28 anonim ***** válasza:

Igazat kell adjak a kerdezonek!

A 9. kommentelo vagyok, a megjegyzesem utan szinte zaporoztak a szemelyeskedo megjegyzesek... tenyleg sokan ide jarnak a GYIK-ra mostanaban feszultseglevezeteskent.

nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!