Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az iskolában büdösnek csúfolna...

Az iskolában büdösnek csúfolnak mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés

Kérlek mellőzzétek az ízléstelen megjegyzéseket,és a fürödj meg válaszokat. Elegen bántanak.


Minden nap zuhanyzok alaposan 2x beszappanozva magamat. Reggelente egy finom illatú parfümöt használok, de elég izzadós típus vagyok. Tesi órák után használok dezodort. A higiéniámmal nincsen baj.


Az egész kb novemberben kezdődött, amikor az osztály elkezdte beszélni az osztálykarácsonyi bulit,és az ajándékhúzást. Itt pár lány elkezdett arról beszélni hogy "ha a büdöset húzom, akkor dezodorcsomagot fogok neki venni." Valaki megkérdezte hogy ki a büdös,(sejtettem hogy engem csúfolnak mert eléggé rám kacsintgattak közben.) És válaszként minden csaj aki ezt kibeszélte rám nézett.


Gyakran hallottam ahogy q hátam mögött kibeszélnek engem hogy milyen gáz vagyok stb. És nagyon rosszul esik.



Ma a karácsonyi bulin, Pedig a lánytól akit engem húzott,(a kibeszélők barátnője) dezodort ajándékozott nekem, és amikor kibontott, akkor eléggé röhögtek.


Már úgy érzem egész nap a kádban akarok lenni, és 3gyre hosszabb időt töltök a fürdőszobában. Szárad ki a bőröm.

Könyörgöm segítsetek, mert nem bírom tovább hogy csúfolnak és nem hagynak békén!



dec. 21. 21:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy nem megfelelő dezodort használsz ? :( Sajnálom az esetedet :(
dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
17%
Valami oka van annak, hogy mindenki így nevez.
dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%
Ne törődj velük! Én így is szeretlek. :)
dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%
Ez csak megerősít ne foglalkozz vele.
dec. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
Vigyél be dezodorokat es aki csufol azokat fujd le
dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj! Figyu, nem tudom mit csinálnak mostanában a parfümökkel, de én és több kollégám is büdösnek érzünk egy csomó illatot. Gondolom spórolásból valami vackot tesznek bele hordozó anyagnak, és ha elillan a fő illat, ez a csípős szag marad utána. Aki viseli, nem érzi, mert megszokja, de nekünk felfordul a gyomrunk. Éreztük már takarító nénin, de irodai beosztottnál is.


Szóval lehet nem is te vagy a büdös.

dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Van ilyan dezoro aminek eros savanyu szaga van na az en se birom adidas old spice dezororokat vegyel
dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A családom és baráti köröm borzasztó őszinte, mindig megmondjuk ha valakivel valami baj van. Ők azt mondják nem vagyok büdös, sőt a barátnőim azt mondják hogy nem vagyok egyáltalán izzadság szagú.

Az inkontinenciám pedig csak akkor vehető észre ha sokáig nem tisztított meg magamat, de ilyen nem fordulhat elő. Nedvestörlőkendőt használok valamint beújítok majd egy intim parfümre is, ha tényleg ez a baj.

dec. 22. 08:43
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Az inkontinenciád a gyenge izomzat miatt van, vagy más szervi baj? Mert ha előbbi, akkor tudsz intimtornával segíteni.


A barátok meg sokszor szépítenek. Nekem is volt barátnőm, akit büdinek tartottak. Olcsó, Wu2 sampont használtak, aminek nem volt jó illata. Engem nem zavart, de mást igen.


De ne legyen igazam. A gyerekek és a tinik rettenetesen gonoszak tudnak lennei, mert semmi következménye nincs a gonoszkodásuknak.


Esetleg 1x odamehetnél egy ilyen leányhoz és megkérdezhetnéd, hogy ugyan mi az a szag, ami zavarja őket.

dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19-fogalmam nincs, vizsgálnak. Orvos azt mondta hogy vesémet kivizsgálják oszt majd kiderül.
dec. 22. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!