Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az iskolában büdösnek csúfolna...

Az iskolában büdösnek csúfolnak mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés

Kérlek mellőzzétek az ízléstelen megjegyzéseket,és a fürödj meg válaszokat. Elegen bántanak.


Minden nap zuhanyzok alaposan 2x beszappanozva magamat. Reggelente egy finom illatú parfümöt használok, de elég izzadós típus vagyok. Tesi órák után használok dezodort. A higiéniámmal nincsen baj.


Az egész kb novemberben kezdődött, amikor az osztály elkezdte beszélni az osztálykarácsonyi bulit,és az ajándékhúzást. Itt pár lány elkezdett arról beszélni hogy "ha a büdöset húzom, akkor dezodorcsomagot fogok neki venni." Valaki megkérdezte hogy ki a büdös,(sejtettem hogy engem csúfolnak mert eléggé rám kacsintgattak közben.) És válaszként minden csaj aki ezt kibeszélte rám nézett.


Gyakran hallottam ahogy q hátam mögött kibeszélnek engem hogy milyen gáz vagyok stb. És nagyon rosszul esik.



Ma a karácsonyi bulin, Pedig a lánytól akit engem húzott,(a kibeszélők barátnője) dezodort ajándékozott nekem, és amikor kibontott, akkor eléggé röhögtek.


Már úgy érzem egész nap a kádban akarok lenni, és 3gyre hosszabb időt töltök a fürdőszobában. Szárad ki a bőröm.

Könyörgöm segítsetek, mert nem bírom tovább hogy csúfolnak és nem hagynak békén!



dec. 21. 21:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Fujd le oket rovarirtoval
dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tennék hozzá, hogy a hülyékkel ne foglalkozz, tök normálisan kommunikálsz itt is, vizsgálja orvos az egészségügyi problémát, kaptál tippet jobbféle tisztálkodószerrel, illatosítóval kapcsolatban, és el is fogadod a tanácsot. Ha nem ebbe, akkor másba kötnének bele. Engem is volt, aki csúfolt, olyan dologgal, amin nem tudtam változtatni, én többre vittem felnőttként.
dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
45%
nem lehet hogy egyszer büdös voltál mert jobban megizzadtál, és amiatt hívnak így?
dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a ph szintet az izadságban, sokat számít sok betegünk van aki ugyerre panaszkodik. Nem szeretnék belemenni a kémiába csak nagyon röviden ha neked valami miatt eltér akkor másfajta baktériumok feljlödnek ki az izadságból (itt a pigment és a szaruréteg közti vastagságra gondolj) és mivel eltér a töbiekétől így nem férsz bele az átlagba azért bántanak. Ha érdekel beszélhetünk vagy a két ünnep közt eljössz a rendelésre.
dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Meridián1 ***** válasza:
Ha van egy értelmesebb ember a csapatban, derítsd ki tőle miért tartanak büdösnek. Mondja ki konkrétan, még akkor is ha ez mindkét fél számára kellemetlen. Lisztérzékenység, cukorbetegség esetén előfordulhat hogy az ember ecetszagot, ammóniaszaghoz hasonló kipárolgást izzad. Ennek utána kell járni!
jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!