Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek van értelme a...

HunLo kérdése:

Szerintetek van értelme a családalapításnak?

Figyelt kérdés
Ti hogy álltok ehhez hozzá?

jan. 16. 16:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Én soha semmi késztetést nem éreztem erre.

Gyerekként is mindig csak a saját házamról ábrándoztam ahol majd sok állatom lesz és egyedül lakok majd... :D Ma sem vágyok rá, sőt, egyenesen taszít a gondolat. Más azt csinál amit szeretne, de tőlem senki ne várjon utódokat.

jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
Értelme tulajdonképpen csak annyi van, hogy kielégíted vele a szaporodási ösztönödet. Meg ha úgy érzed, neked ez örömet fog okozni, akkor az is az értelme. Én egyre kevésbé szeretnék gyereket. Nőként iszonyat szívás az egész. Maga a terhesség, a szülés, a babázás…iszonyat teher, persze cuki a gyerek meg minden, de nekem nem ér ennyit a dolog.
jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
23%
Ez az egyetlen, aminek igazán van értelme az életben. Gyereket nemzeni/szülni és szeretetben felnevelni.
jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Kitana. ***** válasza:
73%
Ha vágysz rá, akkor van értelme, különben hiányérzeted lenne folyamatosan. Ha nem, akkor meg nyilván minek. A társaságot idősebb korban mással is lehet pótolni bőven, ott lehet a párod, lehetnek barátaid 80 évesen is, esetleg testvér családja, ott az internet (ahol szintén találhatsz offline barátokat), stb.
jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
28%
Én szeretnék gyereket. Bennem pl. ott van a kiváncsiság is, hogy milyen az, ha van gyereked. Egyszer élünk. Nem lesz később rossz, vagyis nem fogod megbánni, hogy miért nem vállaltál gyereket? És jó lenne, ha lenne utódom.
jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
#14 hát ja, most tegye fel a kezét, aki az idős szüleit/nagyszüleit legalább hetente látogatja. A többség havonta egyszer, ha felé szagol. Csak azért senki nem csináljon gyereket, mert fél, hogy öregen egyedül lesz :D
jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak a terhet látja a gyerekvállalásban annak nincs értelme.
jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekel a téma, az ingyen pénz miatt meg minek? Nem hinném, hogy lenne értelme egy újabb korcsot létrehozni e bolygóra...
jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

8milliard ember él a bolygón.

Amikor gyerek voltam még 4.5milliardan voltunk.


Szerintem nem kell ezt a nagy szaporodás dolgot erőltetni...

jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Az a zsidó aki gonosznak adta ki magát és hiszi hogy a venek a gyerekei az felelős a családi aljas gonoszkodasert. Különben ebből a tipusbol van sok és mindegyik ilyen. Ő tanította orbánt hogy így lesz presztízse otthon. O tanította orbán viktort minden családon belüli gonoszságrá erre épül a zsidó és cigány családpolitika , ami érinti a magyart. Ő tanította az olyan szivatasokra és terrorra mint,hogy hazaerkezesekor álljanak jobbra a cigány gyerekei balra meg a zsidók és O szexelt először a lányai ferjjelotjeivel és a korábbi barátaikkal is analisan. Csak utána járhattak velük miután leellenorizte őket. A kölyke barátnőivel is szexeltek. A gonoszt tilos kiirtani, mert közben kvantum számítógép lett belőle, csak le kell kapcsolni az áramot és le kell amortiztalni.
jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!