Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek van értelme a...

HunLo kérdése:

Szerintetek van értelme a családalapításnak?

Figyelt kérdés
Ti hogy álltok ehhez hozzá?

jan. 16. 16:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%
Magyarországon egészen biztosan nincs ha nem vagy fideszes.
jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Részemről nincs, mivel nem szeretem a gyerekeket, nem akarom a genetikai állományokat tovább örökíteteni, mert nem főnyeremény+a világot sem tartom egy kellemes helynek megszületni. Amúgy pénzem sincs, örülök, ha magamat el tudom látni, szóval jobban jár így mindenki. Ráadásul annyi minden van az életben, amit meg akarok tapasztalni, hogy gyerek nélkül sem fogok sosem unatkozni. Nekem nincs igényem rá, hogy egy gyerek 0-24-ben lekössön, de elfogadom, hogy valakinek meg ez minden álma. Nem vagyunk egyformák és ez így van jól. Csak azt nem szeretem, mikor elkezdenek győzködni, meg értékesebbnek hiszik magukat. Pedig be kell látni, hogy a többség egy porszem az univerzumban a családjával együtt, szóval nem kéne olyan nagyra tartania magát sokaknak.
jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
31%
Van
jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
ITT nincs!
jan. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
"ITT? Mindenki!" :D
jan. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
80%
Nemhiszem. Nem a legjobb irányba halad az emberiség.
jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!