Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintem a legtöbb ember...

Szerintem a legtöbb ember rühelli a céges bulikat.A férjem szerint ott mindenki jól érzi magát,és szeretik az emberek.Ez számomra felfoghatatlan,mintha nem ugyanabban a valóságban élnénk. Te szeretsz céges bulikra járni? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés

jan. 18. 01:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

Ez sokban függ a kollégáktól. Eddigi munkahelyeken nem sikerült jól kijönni velük. Nem volt túl befogadó közösség. Így a céges bulikat egy kötelező unalmas programként éltem meg.


Viszont ha jó kollégái vannak érthető, hogy jól érzi magát.

jan. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem szerettem, mert jellemző volt a fúrkálás és pletykálkodás és nem tudtam elengedni magam.
jan. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges szabadidőrablásnak tartom olyan emberekkel, akikkel épp elég nyolc órát kötelezően együtt lennem, vagy teljesen ismeretlenek számomra (két irodánk van két külön városban).
jan. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a céges bulik, csak kötelezőszerűen megtartott, fölösleges időpocsèkolàs arra, hogy elvegyél másoktól azt az időt, hogy a családjukkal legyenek.


Persze vannak, akik szerint ez nem így van. Szerintük a céges bulikra igen is szükség van és pozitív hatásai vannak.

Na,ők a seggnyalók.

jan. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Se a te "legtöbb ember" véleményed, se a férjed "mindenki"-je nem fedi a valóságot. Ki így, ki úgy, és van, aki egyik helyen így, a másikon meg úgy.
jan. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
El se megyek. Egész napos meló után vágjam magam puccba, buli, aztán másnap meló. Ez lett volna a karácsonyi. Inkább kihagytam.
jan. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Mivel munkaidőn kívül van amit nem fizetnek. A munkahelyemre dolgozni járok, fizetés miatt. Nem pedig haverkodni vagy jól érezni magam.
jan. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is utáltam. Ha csak lehetett, kihúztam magam belőle.
jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Időpocsèkolásnak tartom. A szabadidőmet nem a munkatársakra akarom pazarolni, eleget látom őket a munkahelyen. Nem tekintem őket második családnak, barátoknak. Nincs bennünk semmi közös. Ők csak a munkahely vele járói.


Nem iszok alkoholt. Nem szeretem, ès szív gyógyszert is szedek amire nem ihatok. Az ilyen bulikon folyamatosan erőszakoskodnak hogy igyak. Nem èrtik meg hogy nem ihatok. Vegetáriánus vagyok. Nem szokott lenni vega opció az èteleknèl.

Olyan helyre szervezik a bulit, ahova be kell utaznom. Valami kisvárosi ètterembe, vagy akármi. Buszhoz/vonathoz vagyok kötve. Gyalogoljak kilomètereket, várjak órákat.

Ha nem megyek el akkor meg "következmènye lesz". Legutóbb megkèrdeztem kapok-e fizetèst erre a napra, ha ennyire kötelező módon ott kell lenni ès elbaxxák vele kb az egèsz napomat? Kifizetik az utiköltsèget? Nem is èrtettèk hogy gondolom. Nem mentem; következmény=semmi.

jan. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ a kollégáktól és az adott buli helyszínétől, jellegétől. Nekem is volt már olyan, ami tetszett, és olyan is, ami nem. Olyan is volt, amire inkább nem mentem.
jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!