Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintem a legtöbb ember...

Szerintem a legtöbb ember rühelli a céges bulikat.A férjem szerint ott mindenki jól érzi magát,és szeretik az emberek.Ez számomra felfoghatatlan,mintha nem ugyanabban a valóságban élnénk. Te szeretsz céges bulikra járni? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés

jan. 18. 01:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindig vannak olyan kollegák, akikkel jóban vagyok, sőt akár amúgy is találkozunk munkaidőn kívül, ezért már voltam többször olyan céges buliban/csapatépítőn, ahol jól éreztem magam. Enni is nagyon szeretek, és amúgy ritkan jarok étterembe, és ezt is pozitívumnak tartom, hogy ilyenkor mindig vannak finom fogások.

De az igazsághoz hozzátartozik, hogy voltak olyan bulik/csapatépítők, ahol nem éreztem jól magam, és pláne hogy az év végi bulik mindig télen vannak, nem mindig van kedvem magam puccba vágni és vékony ruhában elindulni a hidegbe.

jan. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%

A céges buliknàl jobb nincs a világon.

A főnökkel, kollégákkal jót nevetünk, jókat eszünk és megismerjük egymást jobban.

jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy ők jól érzik magukat, nekem egy pont után már inkább fárasztó.
jan. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%
Hatalmas különbség van aközött, hogy ez egy gyár és a kihaénnem prolikirályoknak szerveznek céges bulit, vagy ez egy szoftverfejlesztő cég és a diplomás értelmiségieknek szervezik. Te nyilván az előbbivel tudsz inkább azonosulni, férjed meg inkább az utóbbival, ergo mindkettőtöknek egyszerre van igaza, csak a körülmények mások.
jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha amúgy jóban vagyok a főnökkel, kollégákkal, akkor szívesen megyek ilyen helyre.

Ha utálom őket, akkor természetesen nem.

Szerintem ezen múlik minden.

jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek. Amúgy is járunk bulizni a kollégákkal, ha a cég kontójára iszunk, az a kedvenc ízem, az ingyeníz.

Plusz ott van a dráma, ami minden céges bulin megtörténik. És jó nézni. Tudom, egy proli szar vagyok, és a Mónika show-t is élveztem, de én szeretem első kézből látni a drámákat.

Az meg külön élvezet, mikor látom azokat, akik kicsit túlságosan elengedték magukat, laposkúszásban közlekedni a következő munkanapon.

Egyszerűen szeretem, na.

jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan cégnél, ahol nem kedveltem a kollégáimat, ott nem mentem el ezekre a bulikra, nem akartam egy percet sem eltölteni a társaságukban úgy, hogy nem fizetnek érte. A mostani cégemnél szívesen megyek és jól érzem magam, mert kedvelem a kollégáimat.
jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%
A céges bulikon csak a nyalàs megy és a kötelező jòpofizàs.
jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

szeretem a kollégáimat, bírom a vezetőség nagy részét, nem tudom mért ne mennék olyan buliba jó haverokkal, ahol mások fizetik a vacsit, italt, mindent? van táncterem, programok, show, meg találkozunk egy csomó olyan kollégával is, akikkel mondjuk heti szinten nem mert más részleg.

nem mindenkinek van ám szr munkahelye, meg nem mindenki kiállhatatlan bunkó.

jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretik is az ilyen bulikat, akkor csak az alapból kialakult klikkek szeretik és az ember csak az ingyenkaja-pia miatt szeretik inkább.
jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!