Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintem a legtöbb ember...

Szerintem a legtöbb ember rühelli a céges bulikat.A férjem szerint ott mindenki jól érzi magát,és szeretik az emberek.Ez számomra felfoghatatlan,mintha nem ugyanabban a valóságban élnénk. Te szeretsz céges bulikra járni? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés

jan. 18. 01:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem igazán van "buli". Inkább csak egy beszélgetős vacsora. Alapvetően szeretem. Amit észrevettem, hogy nálunk nem voltak ilyenkor klikkek. Minden évben másik társasággal ültem és mindig jól éreztem magam.
jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%

Nem szeretem!


Bulizni a haverokkal szeretek plusz az oké ha valaki úgy keveredik közénk egy haver által.


Cégnél is vannak jó arcok, de nem mindenki.

És mégis munkahely, ha bármi olyan elhangzik történik... mindenki érti szerintem...

Még ha mindenki jófej lenne kivétel nélkül akkor sem biztos hogy szívesen.



azokra a rendezvényekre elmegyek amiket nagyon nem illik kihagyni de szórakozni amúgy nem velük fogok és szerintem ez így van jól.

márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!