Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha kaja után kávézok tényleg...

Ha kaja után kávézok tényleg ki vonja a szervezetemből a hasznos tápanyagokat a kávé? Pl, a vasat. Olvastam de szerintem nem igaz, mondjuk száraz lett a bőröm és jobban hullik a hajam. Kicsit több mint fél éve vagyok így.

Figyelt kérdés
Pedig sok vasat tartalmazó kaját eszek ráadásul az orvosnál a labor eredményél mindig a vasam picit magasabb lett a kelleténél. Nagyon sürü hajam volt és most sajnos kevesebb lett másfél év alatt. De az orvosok azt mondják rendben vagyok. De érzem hogy valami nem stimmel. Lépcsőzést nehezen bírom pedig normál alkatom van ráadásul sportolok is. Rendesen eszek, mindenfélét. De nagyon rossz lett a levegővételem a hajam meg a szám is állandóan száraz. Mérem a cukrom, de cukros se vagyok. Akkor mitől lettem ilyen? Viszont e cigizek, néha simát szívok.

márc. 27. 13:17
 1/9 anonim válasza:
78%
Nem, nem igaz. Ellenben a cigaretta és az e-cigi sokkal károsabbak, azokról kéne lemondanod.
márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20L
márc. 27. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
20 liter kávé naponta?!?
márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok.
márc. 27. 13:45
 5/9 A kérdező kommentje:
az a 20L
márc. 27. 13:46
 6/9 A kérdező kommentje:
napi 2 kávét iszok csak
márc. 27. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz, de viszont vizet dehidratál, ezért fontos a sok folyadék bevitel.
márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez hogy jön a társasági élet kategóriába??? 🤨
márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uristen
márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!