Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság alig lehet találni normális lányokat?

Figyelt kérdés
Akármerre nézek,csak a mai tini *** látom,akik már 10 évesen ki vannak festve,*** ruhákban járnak el,és már menőznek az iphon ukkal.Nagyon kevés értelmes lány van manapság,és nehéz őket megtalálni.Sajnos a környezetemben is elég sok ilyen "modern" rossz életű lány van,mert a barátaim beérik velük,én viszont nem látok normálisakat köztük.A fiúk igénye is változott az évek alatt,úgy mint a lányok színvonala?Ezek az emberek tipikusan azok akik bekajálják a reklámokat és nézik a mindenféle tévés szappanoperákat.Én például egyáltalán nem nézek már tévét,mert "kinyílt a csipám" és észreveszem a a rossz dolgokat is a mai világban.A többiek pedig el vannak kényeztetve és hajaznak a reklámokra.Van sok lány aki normálisnak tűnik,de ha megismerkedem vele,kiderül hogy ugyan olyan mint a többi.Vannak még egyáltalán normális lányok?Mert az írhatna esetleg,szeretnék beszélni egy épp eszű lánnyal is,hogy neki mi a véleménye ezekről.
2013. júl. 25. 11:09
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Dettó. Nekem sem tetszenek az ilyen lányok. Alap elvárás lenne,hogy ne nézzen ki valaki úgy ,mint egy útszéli prosti ,de mindenki kirakja a portékát rendesen és attól érzi jól magát ,ha pár suttyó csorgatja rajtuk a nyálukat. Persze mindenkinek szüksége van elismerésre ,de az is vonzó ami sokat takar ..szerintem.

És ez még csak az öltözködés. Azt ,hogy egy lány művelt legyen ,legyen stílusa és társaságban kultúrált legyen meg abszolút nem lehet elvárni.

Persze részegen levarsz egyet kettőt.. azzal nincs gond ,de hogy mikor fogok én egy lánnyal kapcsolatba bonyolodni az kérdéses. Az egyetlen dilemmám ,hogy ez siralmas ,vagy nevetséges?

17/f

2013. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Is-is :( Nem értem,miért lettek ilyenek?Vagy hogy ez miért okoz nekik örömet.Irigylem azt aki talált magának egy művelt,okos nőt/lányt.
2013. júl. 29. 22:55
 23/24 valaki : ***** válasza:

Na tessék, én szerintem a te nézeteid szerint normálisnak számítok.

Nekünk sem jó ám. Engem a mai "férfiaktól" kap el a hányinger.

Mikor azt látom,hogy sok srác bejön a plázába, én megveszem amit kell, mondjuk 20 perc alatt, ők meg még nem tudták eldönteni,hogy a babarózsaszín trikót vagy a neonzöld nadrágot válasszák-e.

Ha véletlen barátnőjük is van,azt meg úgy kezelik,mint egy guminőt.Szóval nem a lányok színvonala romlik,hanem a világé -.-

2013. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem szeretném ismételni a válaszolókat,ezért csak csatlakozom.

Szoboszlón vagyok elérhető.

2013. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!