Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság alig lehet találni normális lányokat?

Figyelt kérdés
Akármerre nézek,csak a mai tini *** látom,akik már 10 évesen ki vannak festve,*** ruhákban járnak el,és már menőznek az iphon ukkal.Nagyon kevés értelmes lány van manapság,és nehéz őket megtalálni.Sajnos a környezetemben is elég sok ilyen "modern" rossz életű lány van,mert a barátaim beérik velük,én viszont nem látok normálisakat köztük.A fiúk igénye is változott az évek alatt,úgy mint a lányok színvonala?Ezek az emberek tipikusan azok akik bekajálják a reklámokat és nézik a mindenféle tévés szappanoperákat.Én például egyáltalán nem nézek már tévét,mert "kinyílt a csipám" és észreveszem a a rossz dolgokat is a mai világban.A többiek pedig el vannak kényeztetve és hajaznak a reklámokra.Van sok lány aki normálisnak tűnik,de ha megismerkedem vele,kiderül hogy ugyan olyan mint a többi.Vannak még egyáltalán normális lányok?Mert az írhatna esetleg,szeretnék beszélni egy épp eszű lánnyal is,hogy neki mi a véleménye ezekről.
2013. júl. 25. 11:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%

MERT NINCSENEK!!!

Az én sulimba sincsenek normális lányok!

17 éves vagyok és már jó lenne egy barátnő, de egyszerűen nincs olyan lány aki jó lenne!

Vagy ápolatlan undorító, vagy pedig ötpercenként sminkelő p*icsa!

Én csak egy természetes, vicces lányt keresek.

Olyan nagy elvárás ez?

szerintem nem..

2013. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hidd el,én is keresek barátnőt,de én se találok.Én olyan vágyom aki,komoly,vicces,tanult,szép,és a komolyabb zenéket kedveli,nem az ilyen dzsásztin bíbört meg ván direksönt.De ma ez a divat.Lehet,hogy így fogok megöregedni,de még ez is jobb mint hogy egy nyafogós party p*cs legyen mellettem
2013. júl. 25. 12:53
 13/24 anonim ***** válasza:

Lehet találni, csak nem mindegy, hogy melyik korosztályban. Középiskolások között elhiszem, hogy kevés van, de régen is így volt. 2006-ban érettségiztem, de tele volt hülyékkel az iskola. Most meg van aki tanár, vagy orvos és mintha kicserélték volna őket.


Kicsit általánosítás ez a kérdés szerintem.


(Iphone tulajdonosokat meg én konkrétan nemtől függetlenül kerülöm. Én még csak pózer hülyegyerekeket láttam olyan "telefonnal")


# 9: Hah, vannak érett gondolkodású, komoly férfiak, úgy ahogy ti is léteztek. Csak azokat sem könnyű megtalálni, mivel nem járogatnak annyit el közösségbe. Vagy nem olyan közösségbe. Egyébként titeket "normális" lányokat is nehéz megtalálni ám.

2013. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én azért az vagyok, vagy voltam, már 20 vagyok, illetve az utóbbi időben lett barátom.

Régi gátlások miatt sohasem hordtam mini dolgokat. Sminkelni sminkelek, de nem állandóan, és nem vakolatot, smink nélkül is ki merek lépni az utcára, és nem vagy olyan, akit egyből lehánynak az emberek. :D Nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, ki se próbáltam, illetve egészségesen élek, nem zabálok mindenféle szart. Sorozatokat se nézek, kb tv-t se, ha meg igen, akkor max cukrászkodós műsorokat vagy természetfilmeket:) Illetve sohasem voltam olyan keverős típus, összesen 2 barátom volt korábban rövid ideig, mindegyik d.ugásra hajtott. A mostanimmal 1,5 éve vagyunk együtt, és ő is ezért IS szeret, mert nem vagyok olyan, mint a többiek.

Nyugi, nincs minden veszve, biztos akadnak még ilyen lányok, én is sokakat ismerek, kérdés persze, hogy külsőre úgymond melyikük jönne be. :))

U.i.: Mondjuk azt nem tudom, hogy a normalitásba belefér-e, hogy szinte csakis rock, meg inkább metált hallgatok, és utálom az összes pop, illetve alternek csúfolt zenét. :DDD

2013. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy te nem vagy olyan mint a többiek, ismerkedhetsz velük. Én is inkább olvasok, nem követem a divatot, de szerencsésnek tekintem magam, mert a lányoknál sikeres vagyok.

Én nem keresek olyan lányt, aki más mint a többi. Ha tetszik egy lány, és nem felszínes, látom, hogy van esze, csak nem használja, akkor megpróbálom felnyitni a csipáját, mutatok neki jó könyveket, olyan zenéket, filmeket amiken el lehet gondolkozni, stb.

Ha ezekre egyeltalán nem vevő, akkor pápá van.

A mai világban ne várd el, hogy "magától" ilyen legyen egy lány. Azt látják, hogy a fiúknak ez nem jön be, tehát el se gondolkoznak azon, hogy "normálisak" legyenek.

2013. júl. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresed őket. Meg egy kicsit magas az igényszinted. Vicces, szép, okos, hasonló ízlés... Te mennyire vagy szép, okos és vicces? A tinilányok nagy része nincs megelégedve a külsejével, ezért drasztikusan megváltoztatja, pl. festett haj, testékszer, erős smink, stb. Ez a korukkal jár, meg azzal, hogy mindenhonnan azt hallják, hogy tökéletesnek kell lenniük, ezért sokuk még csak nem is eszik normálisan. Csak épp fogalmuk sincs, hogy mitől lennének szépek, inkább azt akarják, hogy egyediek legyenek és feltűnőek. Ez nem azért van, mert buták, hanem azért, mert fiatalok. Az elkényeztetettek száma meg azért nőtt meg drasztikusan, mert a szülők látástól vakulásig dolgoznak, és sokkal egyszerűbb azt mondani a gyereknek, hogy " jól van, megkapod, csak fogd be a szád, és írd meg a házidat", mint leállni vele vitatkozni, ne adj isten következetesen nevelni. A szülőknek erre nincs se energiájuk, se idejük. Amiről nem ők tehetnek, hanem a rájuk nehezedő elvárások. Lehet mondani, hogy minek vállalnak gyereket, de a nagy többségnek sose lenne gyereke, ha a tökéletes alkalomra várna, amikor már mindene megvan és csak lógatnia kell a lábát, meg nevelni a gyereket.
2013. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Hát ja, a lányok agyában általában egy hajvasaló és pár libamagazin van. Megy a butítás,jó üzlet a szemetet árulni, ha meg is veszik.

Ebből szerintem tanulság, hogy manapság a gyerekre nagyon kell figyelni. Nem elég annyit törődni velük mint régen, amikor nem is nagyon néztek tv-t és nem voltak ellátva ennyi műanyaggal. Sokkal kreatívabb lesz a gyerek, ha egy fehér lapot kap, mint ha kifestőket. A tv-vel és a könyvvel is ez a helyzet. Tudatosan kell felnevelni a kislányokat, Walt Disney helyett valami értelmesebbet kapcsolni be neki, ami nem arról szól, hogy tök mind1 mennyi agyad van, csak legyél gyönyörű.

Szóval ez ellen csak azt tehetjük, ha tudatosan neveljük fel a következő generációt. Csak kérdés, hogy ez a sok elb***ott p.. hogy fogja fölnevelni a lányait :(.

A csajozáshoz pedig azt a tanácsot adnám, hogy a normális lányok nem keresik a feltűnést--> nehezebb őket megtalálni, meg szerintem sokszor kicsit szerények.

2013. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Hát,ha mi értelmes emberek,normálisan neveljük a gyerekeinket attól,még nem biztos hogy jobb lesz a világ,mert ezek a "rossz" emberek,ugyan úgy nevelik majd a sajátjaikat mint őket.

De egyáltalán hol kell keresni normális lányokat,mert épp ez az hogy kerülik a feltűnést és nem tudok beszélni egy normális lánnyal sem. :(

2013. júl. 26. 14:52
 19/24 anonim válasza:
Mondjuk koncert,Ákos koncert például.. vagy más igényesebb amit te is szeretsz.
2013. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Amúgy megfordítva, manapság alig lehet találni normális fiúkat. :( Isznak állandóan, az egyik része minden héten minden nap kocsmában seggrészeg, a másik fele meg mindenféle diszkóban bulizik és ott seggrészeg, és persze mindegyik kb. cigizik, meg sokan füveznek, stb. Kérdem én, olyan nagy kérés már manapság, hogy olyan legyen mellettem, aki nem züllött? Vagy már csak ilyen van?;( Jó, lekopogom, 1,5 éve van barátom, aki csak néha iszik maximum, akkor se részegedős, meg régebben cigizett, hát hadd ne mondjam hány veszekedésünk volt, és hány majdnem szakítás... de végül magától is rájött, hogy nem jó, amit művel. De ha ő nem létezne, szerintem lazán egyedül lennék, pedig nem vagyok ronda, csak "magasak az igényeim" (?) - nem tudom. Ja, és hát ezenkívül orrba-szájba csalnak mindenkit, még a legjobb nőt is. Szerintem a komplett világgal nem stimmel valami.:(
2013. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!