Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lesz valaki olyan...

Mitől lesz valaki olyan népszerű, hogy odamennek hozzá a szünetben az osztálytársak?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban pár olyan gyerek aki közepesen néz ki, nem is beszél egyfolytában, semmit nem csinál és mindig köré gyűlnek. Bár olyan közösséget is ismerek ahol egyik gyerek kiabálva beszél, be nem áll a szája és ezzel a legnépszerűbb.
2013. szept. 6. 21:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor te szerencsés vagy nagy részük az embereknek nem ilyen.

És a Waldorf is a fővárosban volt meg a többi is, mivel én is BP-n élek.

2013. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

én is pesti suliba jártam,ott volt az amiket írtam.

viszont szakközép volt,uh főleg fiúk voltak.

és a tanárok mit szóltak hozzá?

alapból nem tudtak a terroról,diszkréten történtek az ilyenek,plusz az egész nem hirtelen jött,hanem fokozatosan.

szóval ha valaki el lett nyomva,akkor az nem úgy történik,hogy csak úgy meg lett verve.

ennek volt előzménye több hónapos elnyomás,megalázás és ha ezek után lázadt fel,akkor esetleg egy kisebb verés.

alapból egy közösség,hiearchia kialakulása nagyjából 2-3 hónap,utána beáll a rend.

én még nem láttam olyat,hogy valaki tanárhoz mert volna menni ilyesmi miatt,mert szégyenli az egészet és egy ilyesmivel örökre megbélyegezné magát a többiek előtt,hogy áruló.

és a szakiskolákban a férfi tanárok-legalábbis ahova én jártam-szimpatizáltak a csibészekkel valamilyen szinten,uh kb a kedvencük voltam,szóval ha valaki panaszkodott volna rám,akkor simán letagadom vagy elbagatelizálom az egészet,ahogy 1x ez meg is történt,mikor nem voltam voltam suliba 2 hétig és elkezdtek cincogni az egérkék.


jah igen.

és nem lopást írtam,mert olyan nem volt.

pl az egyik társam kedvence az volt,hogy ha valaki kakaós tejet hozott,akkor odament és az orra előtt elvette tőle.

aztán kinyitotta és odakiáltott az áldozatnak hogy-hé zoli!-az odanézett-egészségedre!-aztán megitta előtte.


de 4.re nagyjából megszűntek ezek a dolgok.

1 azért mert már mindenki idősebb lett.

2.4 év alatt megismerte mindenki a másikat és kb az egész osztály egy közösen együttműködő főállású tanárfelidegesítő lett.

2013. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy a kisebb verés hogy lehetséges hisz ha odamennék rángatni vagy pofozgatni nem egy félénk strébert hanem egy normális gyereket és ő keményen visszaütne, akkor ha le akarom győzni nagyot kell ütnöm és az meglátszik és súlyos sérülés amit látnak a szülei is meg minden felnőtt ismerőse. Még ha valaki gyengére szállnék is rá, az is behívná vmelyik erősebb családtagját, vagy szólna valaki az ofőnek, aki lecsesz, beir, igazgatóhoz visz. Még ha lány is akkor is behívná a 30 éves pasiját meg a haverjait.
2013. szept. 8. 15:09
 14/21 A kérdező kommentje:
Meg a szüleit. Úgy tudom elképzelni hogy kirívóan szolgalelkű stréber emberek járhattak a te környékedre iskolába, vagy valami nagyon ijesztő cigánybanda lehetett akik a terrort csinálták, akiktől még a felnőttek is félnek.
2013. szept. 8. 15:13
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
itt mindenki full beteg? :D Hááát jó érdekes sulijaitok vannak, komolyan amikor olvastam Bronxba éreztem magam. :P Érdekes ahol én lakok mindenki normális meg jófej valamilyen szinten.
2013. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Addig örülj még ilyenbe nem volt részed.

És attól még h valaki olyan suliba járt ahol volt erőszak attól még nem full beteg.

Legfeljebb te vagy az a :D-s jelzéseiddel ha ezt viccesnek találod.


Esetleg ezt olvasd el

[link]


Meg az alatta lévő hsz-eket biztos ők is betegek.

2013. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jó talán a szmájli túlzás volt... De ez akkor is ált. meg középsuli, nem a Harlemi getto. Nem kéne így lefesteni, jesszusom még behúzás, hát nem vagyok alfa de leverem azt aki lopkod tőlem. A többiről nem is beszélek.
2013. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én azóta sem értem hogy találtok olyat, aki se nem üt vissza, nem szól se a tanároknak, se az igazgatónak, se a szüleinek, se haverjainak, se a bátyjának, ha csaj akkor a pasijának, se nem köt szövetséget másokkal az illető ellen, nem sír amire odajönnek a tanárok és mások veled balhézni, nem beszéli meg a szüleivel hogy átiratkozik stb. Egy normális általános vagy középiskolában egy pofon vagy valaminek az elvétele van abból osztályfőnöki óra, igazgatóval fenyegetőzés, szülői értekezleten lejáratás van. Egyetemen-főiskolán nem tudni, hogy akivel kötekedsz annak milyen agresszív ismerősei vannak akiknek szól és ott sokkal többen közbeléphetnek ha balhé van. Tanfolyamon, sporton a tréner is fellép az ilyenek ellen, mert üzleti érdeke, hogy ne üldözzék el az embereket. Szerintem még egy csaj is egy discoban is elkezd kiabálni, biztonsági őröknek, a barátjának és a csapatának más fiúknak szólni ha beszólsz. Te valami nagyon ritka nemtörődöm félénk tanári karral, vagy nagyon ijesztő osztálytársakkal és passzív emberekkel kerülhettél össze. Én még sosem láttam olyan társaságot, ahol ennyire akadály nélkül lehet balhézni és plusban még ennyire passzívan tűrik és nem ugranak ellentámadni.
2013. nov. 19. 23:52
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyetemen fősulin nem nincs ilyen mert ha gond van v kivel repül ki azonnal és 100 másik van a helyére.

Bárhol szal ott ilyen nincs.


De általános és közép iskolában nem kevés helyen elég durva leszámolások verekedések.... vannak.

Mesélhetnék sztorikat de úgy se hinne nekem senki pláne a Harlemi-es válaszadó.

Pedig amit ember az emberel megtehet azt meg is teszi.


Gondolom akkor a 15-ösnek nincs se Holocaust se Gulag tábor...

Hiszen ezek leheleten dolgok, mert a világ baba rozsszín és mindenki szereti a másikat.

2013. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mesélhetsz, vagy valami népszerűséggé válásról, én már nem járok csak jártam meg kíváncsi voltam meg gondolom mások is hogy van. :) Nálunk még egy lemelegezés is osztályfőnöki órát vont maga után. Az volt ált a népszerű aki sportról ismert embereket és meg tudta fenyíteni vagy nevetségessé tenni a konkurenseket meg akinek nyaralójában buli volt vagy aktívan járt programokra.
2014. okt. 6. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!