Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálják, hogy az osztály...

Mit csinálják, hogy az osztálytársaim ne nézzenek bolondnak?

Figyelt kérdés

A lényeg ,hogy lányok fiúk vegyesen vannak az osztályban. A srácokkal nincs is probléma ,nevetnek a vicceimen stb stb.

A problémám a hölgyekkel van, állandóan viccet próbálnak belõlem csinálni, piszkálnak ,meg a hátam mögött bolondnak neveznek. Nem bántok senkit ok nélkül. Nagy részükhöz még egy szót se szóltam volna eddig ,de kínomban már nem tudok mit csinálni. Próbálok velük rendesen viselkedni ,de már nem sokáig bírom.Nem szeretek bunkó lenni. Mit ronthatok el? Miért viselkednek így velem? 16f


2013. nov. 21. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Miért viselkednek így velem?"


Mert 16 évesek.

2013. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mit kezdjek velük?
2013. nov. 21. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
A negatív reklám is reklám. Legalább foglalkoznak veled. :-)
2013. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

20:11 kösz XD

Még kérdeznék.

Ha pl.. utcán találkozok valamelyikkel, előre köszön. Miért?

2013. nov. 21. 20:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne feszegess ilyen mélyreható kérdéseket. Előbb fogunk bolygókat benépesíteni mint hogy megértsük a kamaszkori észjárást.

Ha előre köszönnek az azt is jelentheti hogy benned a kényszer hogy köszönj a másiknak csak nagyon kis távolságnál tör fel, másnál meg már hamarabb ezért mindenki előre köszön hozzád képest. De az is lehet hogy nagy harsány társasági ember vagy akinek már messziről odakurjantanak. Tudod, mikor két rég nem látott országos jócimbora összetalálkozik az utcán és hangos tőlük a környék.

2013. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert tetszel nekik! Vagyis akutt ****hiányuk van vagy azért mert már megízlelték és függővé válltak, ahogy minden nő vagy mert még nem, de már nagyon szeretnék.
2013. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ha egyedül vannak még besxélgetni is lehet némeikkel.egyszer partyban az egyik nyomult is de következõ héten a suliban ugyan úgy szekált tovább.

kipróbáltam hogy ugy csinálom mint ha nem is figyelnék de most meg idegen csajoknak mondják hogy tetszenek nekem a folyosón azok meg nevetnek csak gúnyosan.

2013. nov. 27. 20:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy csak azért csinálják a korodbeli tinilányok ezt veled, mert ezt nevezik éretlenségnek? Ugye tudod hogy ez olyan mint amikor az oviba a legszebb lánynak húzod meg a haját? Egyszerűen bejössz nekik mint pasik, de ők nem tudják, hogyan kerüljenek veled párkapcsolatba. Éretlenek. Akassz be nekik és aztán észhez kapnak.
2013. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

csak azt ne mond hogy ez normális.

nem dedós viselkedés ez egy kicsit a korukhoz képest?

2013. nov. 28. 22:12
 10/14 anonim ***** válasza:

De sajnos ez a normális, régen is (én 28/F vagyok) dedósok voltak a tinilányok, főleg azzal a sráccal, aki tetszik nekik. No para, kinövik, addigis próbálj meg okosabb lenni és szellemi vitákba feléjük kerekedni. Tudom, hogy ugyanakkor nagyon hajt a kíváncsiság, de próbálj meg mérlegelni, hogy egészséges mennyiségű csajt fogyassz mire komoly kapcsolatot találsz. Az se jó ha túl sokszor nyúlsz bugyiba, de az se ha kevésszer. Vannak taktikák százával, amit ki is próbálhatsz, de ha igazi egyéniséggé vállsz az az igazi puncimágnes, akkor találhatsz magadnak igazán komoly csajt! :) Persze az igazi nem mindig a legszexibb és a legvonzóbb, de az lesz egy idő után hidd el! :)


Ha van még kérdésed kérdezz bátran!

2013. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!