Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálják, hogy az osztály...

Mit csinálják, hogy az osztálytársaim ne nézzenek bolondnak?

Figyelt kérdés

A lényeg ,hogy lányok fiúk vegyesen vannak az osztályban. A srácokkal nincs is probléma ,nevetnek a vicceimen stb stb.

A problémám a hölgyekkel van, állandóan viccet próbálnak belõlem csinálni, piszkálnak ,meg a hátam mögött bolondnak neveznek. Nem bántok senkit ok nélkül. Nagy részükhöz még egy szót se szóltam volna eddig ,de kínomban már nem tudok mit csinálni. Próbálok velük rendesen viselkedni ,de már nem sokáig bírom.Nem szeretek bunkó lenni. Mit ronthatok el? Miért viselkednek így velem? 16f


2013. nov. 21. 19:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
dugnák közülük párat ,de nem égetném magam egyikkel sem.nem igen vitázok velük kerülöm a beszégetést mások előtt,mert fölidegesít a bárgyúságuk,az én arcom ég miattuk. a szókincsemmel ki lehet akasztani párat közülük mert sokmindent nem étrtenek. mást nem tudok kezdei velük. 4szemközt akár lehet beszélgetésbe is lehetne bonyolódni ,de ugy félnek tőlem. a csajok akiket éryelmesnek tartok korosabbak nálam, (nem sokkal)de ott meg annyi esélyem van mint a lottó5-ösre.
2013. nov. 30. 12:25
 12/14 A kérdező kommentje:
a stílusom utánozhatatlan. XD dugnák közülük párat ,de nem égetném magam egyikkel sem.nem igen vitázok ,mert fölidegesít a bárgyúságuk,az én arcom ég miattuk.próbálom frappáns nem sértõ hozzászólásokkal hárítani a hülyeségeiket. szókincsemmel ki lehet akasztani párat közülük, mert sokmindent nem étrtenek. mást nem tudok kezdei velük. 4szemközt akár lehet beszélgetésbe is lehetne bonyolódni ,de ugy félnek tőlem. a csajok akiket értelmesnek tartok korosabbak nálam, (nem sokkal)de ott meg annyi esélyem van mint a lottó5-ösre.
2013. nov. 30. 12:31
 13/14 A kérdező kommentje:
bocs. a 12-est akartam csak kiírni a 11-ben kicst furán fogalmaztam.
2013. nov. 30. 13:19
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg 16 vagy és tényleg jól el lehet velük négyszemközt beszélgetni és tényleg nagyon megdugnád őket, akkor tedd is meg! Dug meg őket pofátlanul, ne szégyeld, majd ráérsz pár év múlva komoly kapcsolatot keresni az általad említett idősebb csajokkal. 16 évesen szerintem mint a méhecske szállj punciról-puncira, bugyiból-bugyiba. Nem szégyen tapasztalatot szerezni, amíg fair vagy velük és nem szemétkedsz. Erről kéne szóljon a tinikor, hidd el ők sem tudnak többet mint te csak magabiztosabban adják magukat el az infantilis viselkedésükkel.

Remélem valamennyire sejted mire gondoltam, de ha kérdésed van tedd fel bátran itt vagy akár privát üzenetben is.

2013. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!