Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a bajuk az embereknek a...

Mi a bajuk az embereknek a 'tuctuc' zenével? Egyáltalán tudják milyen az? Te tudod mi az ha azt mondod egy zenére?

Figyelt kérdés

Én house meg electro zenét hallgatok erre azt mondja az emberek 90 százaléka hogy tuctuc. Mikor vissza kérdezek, hogy milyen az a tuctuc zene azt mondják hogy hát ez! Tuctuctuc ez megy csak.

Na most én nem hallottam olyan zenét sose amin ez menne hogy tuctuctuctuc 4, 5 percen át! Valaki küldjön ilyet! De tényleg nehogy legyen legyen benne 1 más hang, és ütem váltás se!


Na de most az emberek miért ezt hallják hogy csak a tuctuc megy?

Miért baj van a hallásukkal? Az nem lenne zene ha csak az mennr hogy tuctuctuc percekig.

Most csak lázadás folyik mert ez új dolog?

Azt hallottam a rappet se fogadták el az elején se a hihopot se a metált rockot...

Most is erről van szó?

Aki szeretné tudni milyen zenére értem amit hallgatok, és megszóljak, az irja be a YouTubera hogy Tomorrowland 2013.

Azért elég nagy a tömeg elég sokan szerethetik ezt a tuctuc zenét...



2013. dec. 5. 22:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

"Most csak lázadás folyik mert ez új dolog?"

Ez nem új.:) 20 éves legalább már.:)

Hogy milyen a tuc-tuc, Beliczai Balázs mutatja meg, ebben van szerintem: http://www.youtube.com/watch?v=Wf5w5kZYm4w

2013. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzserként én is ilyen "tuctuc" zenét hallgattam, de ma már teljesen leszoktam róla. Most már magyar nótát, operetteket, és a '60-as, '70-es, '80-as évekbeli magyar rockot hallgatom.
2013. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
23/F voltam.
2013. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
35%

Én Technot és Tech Houset:) Akik ezekben a zenékben csak a tuc tucot hallják azok vagy nagyon felszínesek vagy tényleg rossz a hallásuk. Amugy az ilyen tiusu zenéket meg kell tanulni hallgatni szerintem.Akinek meg tuctuc az elmehet a ..ba és hallgathatja a szar pop zenéjét.

Legnagyobb művészet egy elektronikus zenét összehozni, de azt hozzáteszem hogy igényeset! Mert tényleg van egy két bóvli szar zene de azt meg nem kell hallgatni.

2013. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%
Idegbajt kapok attól a monoton lüktetéstől. A "tium-dissu" legalább nem olyan monoton, az kicsit jobb, és még asszem hallgatható is, de ezeknél vannak sokkal királyabbak, szóval miért hallgatnék akár még tiumdissut is?:)
2013. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
a tuc-tuc-t a monotoniságára értik, el sem tudják képzelni, hogy ezt a zenét nem inkább hallani, hanem érezni lehet.
2013. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%
Jó, hogy ezt kiadtad magadból, kérdező.
2013. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
57%

"a tuc-tuc-t a monotoniságára értik, el sem tudják képzelni, hogy ezt a zenét nem inkább hallani, hanem érezni lehet."


Egyem meg a szíved, de nem érted meg,hogy van, akinek nagyon nem kellemes hallgatni?:)

2013. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%
a tuc-tuc- egyrészt igen a monoton ritmusra mondjuk :) másrészt nekem azért nem zene az ilyen mert 1 db hangszer (mármint igazi!!!) nincs benne!!! gép az egész... (bocs de én zenész vagyok és nekem a zenét, hangszerek összehangolt ritmusa dallama adja meg :) ) de akinek ez tetszik miattam hallgassa... ő dolga :) én meg nem megyek olyan helyre ahol ilyen szól... :))
2013. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Oké, de miért kell ezért le szólni. A szüleim azt hallják csak hogy tuctuctuc megy egész nap a szobámban. És hogy miért hallgatom ezt.

De tényleg olyan zene nincs hogy tuctuctuc percekig!

2013. dec. 5. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!