Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ask fm en csúnyán beszélek...

Ha ask fm en csúnyán beszélek valakivel, azzal foglalkozik a rendőrség?

Figyelt kérdés
Főként rendőröket kérdeznék! Van egy lány az osztályomban akit nem szeretnek. Rá vettek hogy egy fiókkal írjak neki csúnyákat. Ma azt mondta (mert sejtette hogy az osztályból volt), hogy bementek a rendőrségre és lefogják nyomozni, hogy ki volt az. Ez tényleg igaz lehet? Ennyiért már kinyomozzák? Azt én tudom hogy mennyire tudja befolyásolni az emberek intézkedését egy feldühödött anya mert volt olyan amikor az orvosnál nem akartunk idő pontot kérni és anya felemelte a hangját és már be engedtek pedig magyarok vagyunk.(nem gonoszságból írtam). Tehát foglalkoznak az ügyével vagy csak hazudott? huhh eléggé megbántam.

2014. jan. 31. 19:10
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
A másodikat nem láttam :o De azt mondta a gyerek az osztálynak hogy február ötre derítik ki
2014. jan. 31. 20:49
 12/45 anonim ***** válasza:
Ilyennel nem foglalkoznak ,piti hülyeségek ezek.
2014. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jan. 31. 21:32
 14/45 anonim ***** válasza:
Nem. Én is terrorizálok egy hülyeleányt askon. Még nem kopogtatott be hozzám semmiféle egyenruhás ürge.
2014. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
ok de ők állítólag feljelentettek. És most az osztálytáram azt mondja hogy nekik is ezt mondták hogy feljelentett. MIt tegyek hogy nem lepleződjek le?
2014. jan. 31. 22:18
 16/45 A kérdező kommentje:
Most eléggé Besz@rtam
2014. jan. 31. 22:20
 17/45 A kérdező kommentje:
Segítsetek lécci.
2014. jan. 31. 22:21
 18/45 anonim ***** válasza:

Nyugi van :)

Még ha valami csoda folytán veszik a fáradságot, és lenyomozzák, hogy a Te gépedről írták, hogyan bizonyítják, hogy Te ültél akkor a gépnél? Sehogy :)

De am is Rendőrők ilyennel nem foglalkoznak :)

2014. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Ki más ülne csak én lakom itt és az anyám. Bakker mit csináljak?! (amúgy jófej vagy hogy nyugtatsz)
2014. jan. 31. 22:27
 20/45 A kérdező kommentje:
Hogy tudnák beszélni szerintetek egy rendőrrel hogy megkérdezzem hogy ilyennel foglalkoznak-e?
2014. jan. 31. 22:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!