Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ask fm en csúnyán beszélek...

Ha ask fm en csúnyán beszélek valakivel, azzal foglalkozik a rendőrség?

Figyelt kérdés
Főként rendőröket kérdeznék! Van egy lány az osztályomban akit nem szeretnek. Rá vettek hogy egy fiókkal írjak neki csúnyákat. Ma azt mondta (mert sejtette hogy az osztályból volt), hogy bementek a rendőrségre és lefogják nyomozni, hogy ki volt az. Ez tényleg igaz lehet? Ennyiért már kinyomozzák? Azt én tudom hogy mennyire tudja befolyásolni az emberek intézkedését egy feldühödött anya mert volt olyan amikor az orvosnál nem akartunk idő pontot kérni és anya felemelte a hangját és már be engedtek pedig magyarok vagyunk.(nem gonoszságból írtam). Tehát foglalkoznak az ügyével vagy csak hazudott? huhh eléggé megbántam.

2014. jan. 31. 19:10
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Attól még sajnálhatom ;)

Mellesleg Rendőrnek tanulok, szóval… :D

2014. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Rendőrnek? De nem írtál volna két értelmes szót szegénynek a jogszabályokról, csak nyugtatgattad. Sőt a 12 éves dolgot se tudtad. Aztán meg én vagyok a gány, amiért óva intem... hát te tudod.

Tanulj többet, van az a szint, amivel már rendőrnek se leszel jó :)

2014. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Rendőrnek, nem ügyvédnek -.-"

Am a jogszabállyal kitörölheti a seggét, mondtam, elmélet és gyakorlat ;)

2014. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Jó, a fent írt eset kispiskóta, de remélem, azért komolyabb ilyen helyzetekben tesz valamit a rendőrség.

Mondtam korábban is, én tapasztaltam azt, amikor nem törölhettük ki vele, működött, jöttek a zsernyákok. Bullying esete forgott fenn a suliban, el is vitték a kis genyót, aki zaklatta a másikat, lényszertanfolyamra és pszichológiai kezelésre "kárhoztatták". A legjobban a megaláztatás tette helyre, de a tanfolyamnak is örültem.

2014. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Tudom, a környéken is volt már olyan, hogy 8.-os cigány srác megzsarolt valakit, rá 10 percre bilincsben vitték el.

De nem a tények a lényegek, hanem amit bizonyítani lehet ;)

Hát itt egy kamera elég bizonyítás volt :)

2014. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Hát igen... itt fentebb valaki (lehet, hogy te) leírta, hogy ha az IP-t meg is találják, nem bizonyítja be senki, hogy a kérdező ült a gépnél.

Mondjuk ha ezt a kérdést megtalálják, akkor szorul a hurok, nem? :D

2014. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ezt a kérdést rábizonyítság, bírósági parancs kéne az oldal felé :D És szerintem az Ask-nak is :)

Ilyenre meg nemadnak olyat :)

2014. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
De akkoriscsak a gép van meg, aki írta az nem feltétlenűl :D
2014. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Áh, hát az már tényleg a sci-fi szintje. Ennyire valószínűeg magát a csajt se érdekli, hogy ledagadtozták :)
2014. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

"De akkoriscsak a gép van meg, aki írta az nem feltétlenűl :D"


Igen, de a kérdésben leírta, hogy az ő gépe és a szerepe szerint is beazonosítható.


Na jól van, lehet, hogy megártott a sok CSI :D

2014. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!