Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ask fm en csúnyán beszélek...

Ha ask fm en csúnyán beszélek valakivel, azzal foglalkozik a rendőrség?

Figyelt kérdés
Főként rendőröket kérdeznék! Van egy lány az osztályomban akit nem szeretnek. Rá vettek hogy egy fiókkal írjak neki csúnyákat. Ma azt mondta (mert sejtette hogy az osztályból volt), hogy bementek a rendőrségre és lefogják nyomozni, hogy ki volt az. Ez tényleg igaz lehet? Ennyiért már kinyomozzák? Azt én tudom hogy mennyire tudja befolyásolni az emberek intézkedését egy feldühödött anya mert volt olyan amikor az orvosnál nem akartunk idő pontot kérni és anya felemelte a hangját és már be engedtek pedig magyarok vagyunk.(nem gonoszságból írtam). Tehát foglalkoznak az ügyével vagy csak hazudott? huhh eléggé megbántam.

2014. jan. 31. 19:10
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Az ő gépe… ésakkor? Ha csak webcam nemvolt bekapcsolva azidő tájt, akkor no para :D

Am ja, ha wifi akkormeg esélytelen a bizonyítás :)

2014. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:

#24-es válaszoló, egy 12 évesnek mondhatjuk a jogszabályokat, de mennyi az esélye, hogy megérti?!

sokkal jobb ha megnyugtatják!!

különben kérdező én a helyedben (nemcsinálnék ilyet) nem paráznék,van a rendőröknek elég dolga :-)

14/F

2014. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak annyit mondok,hogy nem nagyon volt jó ötlet ezt csinálni,de nyugi nem fog elkapni a rendőrség ez miatt...

Még ha fel is jelentenek,akkor is,szerinted majd foglalkozni fognak vele?

Egy 12 évest nem hinném,hogy börtönbe zárnák ezért.....

2014. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 3. 17:29
 45/45 anonim válasza:

Figyelj haver!Te börtönbe fogsz menni!! Ez tuti biztos hiszen ha bemész a rendőrökhöz a következő szöveggel:

-"Csóóóókolom!Tessék megmondani ezt az ask.fm-est kérdés ki írta"

-Xy!200 ft lesz!

Szóval pakolj össze mihamarabb, mert bármikor jöhetnek a fakabátok.

2014. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!