Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden mai 18-25 év körüli...

Minden mai 18-25 év körüli lánynak az állandó bulizás teszi ki az életét?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 11:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
Vam a cégünknél vagy 20 új ember, nagyrészt frissen végzett egyetemisták, vagy maximum pár év gyakorlattal rendelkeznek. Az ország minden részéről jöttek. Gyakorlatilag minden áldott este csoportos ivászat van, de minimum kétszer egy héten. Beszélgetni nem nagyon lehet velük, mert semmihez, a világon semmihez nem tudnak hozzászólni. Bármilyen téma, utazás, kocsik, politika, irodalom idegen nekik, nem tudnak semmit a világról, csak a saját kis szubkultúrájukban tudnak mozogni. Hozzá kell tennem, hogy olyan állásokról van szó, ahol nem minimálbér a fizetés, és komoly szakmai munkát várnak tőlük. Nem mondom, hogy ez az átlag, de sokadik alkalom, hogy így találkozom a 25 év körüli korosztállyal. Én csak egy tizessel vagyok idősebb, de nem emlékszem, hogy mi ilyen sekélyesek lettünk volna.
2014. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy olyan lany sincs az egesz generacioban, aki nem ezek alapjan elne, vagy masfajta szorakozast elvezne...


Utolso: alapvetoen en nyitott embernek tartom magam, akivel barmirol el lehet beszelgetni, de a politika nekem tabu tema mert nem kellenek felesleges konfliktusok az eletembe. A kocsihoz meg: nem vezetek, soha nem erdekeltek az autok, igy arrol aztan barki barmit mondhat, engem nem fog erdekelni. Ugyanugy, ha odamegyek egy random srachoz, nem valoszinu, hogy erdekelni fogja a hajfestes rejtelmei.

2015. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%

Néha úgy érzem jobbak mint az én életem, aki nem jár bulizni..


a kérdésre válaszolva, nem nem minden, csak 90%

21f

2015. jún. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindegyiknek!! :'DDDD
2015. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!