Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mégis miért ne mehetnék be...

Mégis miért ne mehetnék be napszemüvegben egy boltba? Miért zavar ez másokat? Miért néznek idiótának? Közük?

Figyelt kérdés

Kaptam 1 drága napszemüveget szülinapomra. Márkás, nem egy bazári 500ftos napszemüveg! Több tízezer ft az ára.

És nagyon vigyázok rá!


És megbámulnak a boltban mert nem veszem le! Mégis miért?

Annyira nagy dolog az?Mintha póló nélkül mászkálnék!


Vigyázok rá és biztonságosabb ha nem veszem le!

Álltam a sorban, a fejemen volt a fejem tetején a napszemüveg, ahogy szokták hordani, erre egy nyugger nyanya nekem tolta hátulról rendesen a kosarát mint egy faltörő kost használva és le repült a fejemről a napszemüveg a földre. Mázli, hogy nem karcolódott meg!


Zsebembe nem rakom, hogy megkarcolja a kulcs, vagy összetörjön ha nekem szaladnak, vagy akármi! Kézbe meg nem fogom fogni, hogy összefogdossam a lencsét!

A faltörőkosos nyanya után a pólómra sem akasztom fel szívesen!

Ha meg elmegyek sétálni és úgy gondolom bemegyek a boltba, nem fogok magammal vinni tokot, a zsebembe nem fér bele, a táskát meg nem viszem magammal csak ezért.


Mégis miért ne hordhatnám a napszemöveget a boltban? Megbámulnak, mintha olyan idióta dolog lenne! Közük van hozzá?

Nem vagyok gengszter megjelenésű, meg jól áll a szemüveg, nem rózsaszín keretes hello kittys!


Miért kell hülyének nézni azt,aki a napszemüveggel megy be a boltba?

Láttam már csajt a metróban napszemüvegben ülni! Nem gondoltam idiótának!

18/f



2014. máj. 21. 05:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert olyan bunkóság, mint úgy beszélgetni valakivel, hogy közben rajtad van a napszemüveg.
2014. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Ekkora hisztit egy kib#szott gagyi napszemüveg miatt... Elképesztõ.
2014. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

Ha ennyire félted, akkor inkább ne is hord, csak egy tárgy, és nem lesz olyan könnyen baja. Pl. meg lehet úgy is fogni, hogy nem a lencséjét tapizod össze.

Engem mondjuk nem zavar, ha valaki napszemüvegben mászkál a boltban is, de nem illik, és én is észreveszem, mert fura. És nem is hiszem el, hogy egy jó minőségű napszemüvegben valaki normálisan lát bent. Vagy akkor napsütésben nem véd eléggé.

2014. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a kérdezőben van a hiba.

Az, hogy valamire vigyázol nem jelenti azt, hogy körülötte kell forognia minden gondolatodnak, ha nálad van, mert röhejessé válsz - ezért bámulnak meg az emberek.

Legközelebb már észre sem veszed és beszélni fogsz a drágaszágodhoz :D


Amúgy meg léteznek kisebb válltáskák, nekem is van, amibe éppen belefér a bérlet-pénztárca-kulcs-telefon kombó, plusz a szemüvegtok is. Ez nem nagy, és a szemüveged is biztonságban lesz.

Ez pl egy kifejezetten ízléses darab, és nézd meg, nem is nagy:

[link]


De vannak szövetből is ilyenek, ha a stílusodhoz nem passzol egy bőrtáska.

2014. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Mert illetlenség: napszemüveg, kapucni, sapka... ezeket nem illik zárt helyen hordani, mert kirekesztést, elutasítást jelent másokkal szemben.
2014. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
Szimpla paranoia és napszemüveg fétis.
2014. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 bumbi02 ***** válasza:
100%

1. Miért fontos az, hogy neked márkás napszemüveged van? Nekem is van, akkor most meséljem én is, hogy mennyiért vettem? Nem tartozik ide.


2. Honnan tudod, hogy amiatt bámulnak?


3. Ha márkás napszemüveged van, akkor megtehetnéd, hogy vigyázol rá, és a hozzátartozó tokban tartod, ha épp nem hordod. Soha nem tenném a fejem tetejére a napszemüvegem pont amiatt amit írtál. Ha már leveszem, mert beszélgetek valakivel, akkor vagy elteszem a tokjába (ha van nálam táska, vagy az ingem nyakára akasztom, és nem hajolgatok. Aztán meglökhet akármilyen idős néni, onnan nem fog leesni.

2014. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ilyen stílusú kérdezőnek én is leverném a fejéről a napszemüvegét.


De mondjuk ja, elég parasztság boltban napszemüvegben mászkálni, ez is mutatja hogy a pénz mellé észt nem osztanak.

2014. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%
Talan azert, mert az uzletben nem sut a nap. Tudjak hogy csak mutogatni akarod a draga napszemuveged.
2014. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%
Oké, hogy a napszemüveged nem bazári, te viszont mint ember, hatványozottan az vagy...
2014. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!