Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mégis miért ne mehetnék be...

Mégis miért ne mehetnék be napszemüvegben egy boltba? Miért zavar ez másokat? Miért néznek idiótának? Közük?

Figyelt kérdés

Kaptam 1 drága napszemüveget szülinapomra. Márkás, nem egy bazári 500ftos napszemüveg! Több tízezer ft az ára.

És nagyon vigyázok rá!


És megbámulnak a boltban mert nem veszem le! Mégis miért?

Annyira nagy dolog az?Mintha póló nélkül mászkálnék!


Vigyázok rá és biztonságosabb ha nem veszem le!

Álltam a sorban, a fejemen volt a fejem tetején a napszemüveg, ahogy szokták hordani, erre egy nyugger nyanya nekem tolta hátulról rendesen a kosarát mint egy faltörő kost használva és le repült a fejemről a napszemüveg a földre. Mázli, hogy nem karcolódott meg!


Zsebembe nem rakom, hogy megkarcolja a kulcs, vagy összetörjön ha nekem szaladnak, vagy akármi! Kézbe meg nem fogom fogni, hogy összefogdossam a lencsét!

A faltörőkosos nyanya után a pólómra sem akasztom fel szívesen!

Ha meg elmegyek sétálni és úgy gondolom bemegyek a boltba, nem fogok magammal vinni tokot, a zsebembe nem fér bele, a táskát meg nem viszem magammal csak ezért.


Mégis miért ne hordhatnám a napszemöveget a boltban? Megbámulnak, mintha olyan idióta dolog lenne! Közük van hozzá?

Nem vagyok gengszter megjelenésű, meg jól áll a szemüveg, nem rózsaszín keretes hello kittys!


Miért kell hülyének nézni azt,aki a napszemüveggel megy be a boltba?

Láttam már csajt a metróban napszemüvegben ülni! Nem gondoltam idiótának!

18/f



2014. máj. 21. 05:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Egyébként bevallom töredelmesen, ha csak fél percre ugrok be, akkor én sem veszem le, mert általában valami van a kezemben.
2014. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne érdekeljen, hogy mi a vélemény a napszemüvegről. Ki törődik azzal, hogy egy tök idegen mit hord a fején. Én soha nem ütközök meg azon, hogy mások hogyan öltöznek, festik magukat, varratnak a bőrükre. Az ő dolguk, nekem megvan a sajátom. Ítélni ismeretlen emberek felett? Na neee!

63N

2014. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!