Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szégyen, mert nem...

Miért szégyen, mert nem szeretem nyáron sem a rövidnadrágot, papucsot? Én farmert, és sportcipőt hordok! Mindenki nagyot néz rám!

Figyelt kérdés

Miért baj ez nekik? Vagy nem baj, hanem miért akadnak folyton meg rajta?


Nem szeretem a rövidnadrágot, se a papucsot. És nagyot néznek rám, hogy "Normális vagy? Farmerban vagy 30 fokban? Nem sülsz meg??? :O"

De a vicc az egészben, hogy Ők panaszkodnak a strandpapucsban, és a térdig érő gatyában/rövidnadrágban, hogy "megdöglök olyan meleg van!!!"


Én nem szeretem, papucsban eszembe se jutna mászkálni az utcán, pláne nem abban a "férfi strandpapucsban"!


Miért zavarja ez őket? Úgy érzem már kinéznek emiatt, de sosem hordtam sem papucsot utcán, sem rövidnadrágot! Az a strandra való, meg napozáshoz!

Nem ügyintézni meg boltba járni!


Szégyen ez? Mert mindenki megjegyzi, hogy miért nem rövidnadrágot hordok...

Miért zavarja őket? Nem 1x kérdik meg, hanem ha 20x látnak nyáron melegben farmerban akkor 20x hallom, hogy "megint farmerban vagy ilyen melegben???"

f19



2014. máj. 28. 13:18
1 2
 11/12 elli12 válasza:
100%
Én is hosszúgyatyába és tornacsukába járok (vagy néha bakancsba). Szerintem semmi baj vele.
2014. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En is egesz nyaron hosszu nadrag,mert nem szeretem a labaim...

Zart cipo kormeim miatt evek ota...

Eszembe sem jut ki mit szol.

L

2018. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!