Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek el szokott menni a...

Nektek el szokott menni a kedvetek egy személlyel való beszélgetéstől, amikor kellemetlen témát hoz fel?

Figyelt kérdés
Mondjuk sérüléseket és betegségeket, ezekről kérdezősködik vagy beszél.
2014. jún. 23. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Max az anyám tud olyan témát felhozni ami engem kellemetlenül érint, és igen, ilyenkor leginkább otthagyom. Idegenek legfeljebb untatnak :).
2014. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kellemetlen témától hogy ne menne el az ember kedve a beszélgetéstől. Ez teljesen normális reakció. Minek beszélgessek olyan dologról, amiről nem akarok és nem is kötelező?
2014. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem a kedvem megy el, hanem nem vagyok hajlandó olyan kérdésekre válaszolni, amihez senkinek semmi köze
2014. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orvosi váróban ülő öregasszonyokon kívül senki normális ember nem rángatja elő beszédtémának a betegségeket, sérüléseket. Nemhogy a beszélgetéstől, de még az adott embertől is elmenne a kedvem..
2014. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajjaj de még mennyire. Mocskosul utálom. Főleg akkor, ha az illető tudja, hogy nekem kellemetlen a téma, de mégis felhozza.
2014. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:

Az általad említett téma nekem egyáltalán nem kínos.

Egyébként meg attól függ, hogy ki kérdezi. Ha olyan ember, aki közel áll hozzám és megbízok benne, nem tud olyat kérdezni, ami kínos lenne. Ha olyan ember kérdez, akit nem annyira ismerek és olyan témához téved, amit elég személyesnek tartok, akkor simán közlöm vele, hogy ezt most nem akarom megosztani vele ezért és ezért. Nincs ebben semmi.

2014. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!