Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem iszok és nem dohányzok,...

Ha nem iszok és nem dohányzok, attól még kijöhetek a kollégiumi lakókkal?

Figyelt kérdés
Mert a koli kávézójában sokszor összegyűlnek a lakók és sörözgetnek.A múltkor is lementem egy lánnyal, de senki hozzánk se szólt, csak néztek, szóval leültünk egy padra és kettn beszélgettünk. Igaz, hogy a második hét lesz, hogy kolis vagyok és össze kell még szokni, de akkor is!

2014. szept. 17. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg az üdítős poharadat, és ülj közéjük, ha elhúzódsz, soha nem fognak észrevenni.
2014. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem arra kell várni hogy egy csapat ember menjen oda hozzátok, hanem ti menjetek oda. Én leéltem pár évet úgy hogy ültem egy sarokban egyedül... semmi értelme nem volt, csak hogy kiutáltak és rám mutogattak, hogy különc vagyok meg minden. Na de legalább tanultam ebből, mostmár ismerkedek, nem másokra várok.
2014. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, hahah, megpróbálom! Köszönöm! :)
2014. szept. 17. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell ahhoz inni és dohányozni. Én beülök a piálósak közé a forró csokimmal, a cigis haverjaimat meg ha lekísérem a dohányzóba, én addig almát eszem :D

Nem az a lényeg, hogy mit ,,fogyasztasz" hanem hogy nyiss feléjük. (:

2014. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, ezt jó tudni!:) Köszönöm!
2014. szept. 17. 19:33
 6/6 King Robi válasza:
75%
Nem tudom mennyi pénzed van de nem ajánlanám hogy piára vagy cigire költsd.Azén szobatársaim pénteken mindig csórnak mert nem meredt nekik hazaútra, fegyelmit kaptak piálásért és nem tudják hány embernek tartoznak cigivel.De nem azt mondom hogy nem lehet mértéket tartani ,hisz én is ittam a barátaimmal és el is szívtam egy cigit.Ilyen dolgokat elég egyszer-kétszer csinálni hogy ne bélyegezzenek meg gyávasággal vagy különcséggel.
2016. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!