Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A többi fiatal miért fárad el...

A többi fiatal miért fárad el mindig estére totálisan, én meg nem? Én simán fent bírok maradni 23-1 óráig is ha akarok.

Figyelt kérdés

Legtöbben meg ilyenkor késő este már a halálukon vannak olyan fáradtak, álmosak, akikkel beszélgetek azok is mind lelépnek már aludni.

Pedig én is járok iskolába, tanulok is, mégse fáradok annyira el, ennek mi az oka? Nekem nehezebben megy az alvás mindig.

Tudom a felnőttek is elfáradnak, de ez a kérdés a korosztályomról szól most.


2014. okt. 3. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én valahogy pont mást látok, 11ig én is mindig fent vagyok, de kollégista vagyok nálunk nem ritka,hogy hajnali 1kor kell átmennem a szomszédhoz, hogy ugyan fogja már be a száját, mert odaát hallom, hogy mit pofáznak. De én is sokszor köszönök el neten 9-10 fele mert nincs kedvem beszélgetni/van jobb dolgom.
2014. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!