Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hisztek abban, hogy ha...

Ti hisztek abban, hogy ha valaki alávág egy másik embernek akkor azt visszakapja a sorstól?

Figyelt kérdés
Vagy csak ezzel próbálják magukat nyugtatni a sértettek? Nektek mi a véleményetek erről?

2015. febr. 14. 16:34
 1/8 anonim válasza:
Nem hiszek benne
2015. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen elnézve sok patkányt lehet csak nyugtatás ez az egész isten malma lassan őröl téma. Van pár olyan ismerősöm aki csúnyán átvágott meg lehúzott embereket. És még mindig fut a szekér. Nem úgy vettem észre,hogy visszakapják a sorstól
2015. febr. 14. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen a mostani eletedben fizetsz meg a rossz cselekedetekerr
2015. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A latszat nagyon megteveszto lehet. Tapasztalataim igazoljak az oregek torteneteit, miszerint a bun magaban hordozza a buntetest is. Lattam mar ilyen jol meno szekeret romma torni.
2015. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet tudni. Mindenki életében vannak nehéz időszakok. Ki hogy teszi magát rajta túl. És jó embereket is láttam már tönkremenni. Akkor erre mi a magyarázat kedves utolsó?
2015. febr. 14. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Akkor egy kicsit konkretizalok. Az ilyen alavagos, lehuzos emberekrol. Gyerekkoromban volt egy komuves. Nagyon jol keresett, de ugyeskedni is szeretett, be is csapott sok embert. Volt nekinagy haza, szep felesege, ket szep gyereke.Aztan elkapatta magat, csinalt par olyan lehuzast, aminek torvenyes kovetkezmenyei lettek. Meguszta a bortont, de lenullazodott, a felesege elhagyta,- o is megunta a felrelepeset, meg hat o sem vetette meg az export virslit...:) - eladtak a nagy hazat, vettek egy-egy kis lakast. Dolgozott tovabb, de ugyan azzal a hozzaallassal: rendszeresen meprobalta az atadott munka utan penzzel levenni a megbizot, lopta az anyagot, kereste a balekot. Eljott az ido, amikor jol jottek volna a baratok, de mar a sajat gyerekei is csak szanalombol tartottak vele a kapcsolatot. Most mar megoregedett, de a kocsmabutorokon kivul senki nem all szoba vele.

Masik sztori: gyerekkori baratom, sokat logtunk egyutt egy bandaban. Nem volt hulye, ertett sok mindenhez, de mindent okosba probalt megcsinalni egy ido utan, mert kapzsi lett. Engem is atvert nem egyszer, de aztan meguntam, hogy tartsam a hatam miatta. Most meg ott sem tart az eleteben, mint en, pedig sok embernek alavagott jol felfogott erdekbol.

2015. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy így van, létezik az ilyen. Mindenki azt kapja a sorstól, amit megérdemel, de ez oda-vissza érvényes.
2015. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan embert,hogy mindenkiről pletykál rosszindulatú olyan bandához csapódik ahol erősebbek vannak és köztöszködik mindenkivel. söt próbál egy adott embert tönkretenni. benyalta magát egy nagyobb baráti táraságba és most ö a kemény. és jól is megy neki és neki hisznek. ráadásul ez egy nő. akkor öt miért nem éri el a sors?
2015. febr. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!