Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok arról, hogyha...

Mit gondoltok arról, hogyha két meleg ember az utcán?

Figyelt kérdés

... csókolózik, kézen fogva jár vagy bármi olyan dolgot csinál amit a hetero párok is szoktak? Szerintetek ez rendben van vagy felháborító? És bármi is a válasz, miért?


Nemet és kort kérlek írjatok ha nem privát, nagyon örülnék neki. :)


(Rövid párszavas negatív/sértő/feszültség-generáló válaszolókat lepontozom, másoknak viszont megy a zöld pacsi még ha számomra nem is tetszik a válasza. :) <3)


18/f



2015. ápr. 9. 22:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%

Én őszintén leírom,boldoggá tesz,ha bármilyen párt látok az utcán!A mai világban alig látni már párokat!

Én meleg vagyok/ff/29

imádok párokat nézni,mert szeretik egymást.

Volt olyan,hogy a buszon előttem smárolt 2 srác,na azt hiszem az szerelem volt!Jó,volt,mert láttam a szerelmet!

2015. ápr. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Szerintem ha percekig csókolóznak is teljesen rendben van, pont mint a hetero pároknál. Bár én azt nem csinálnám nyilvánosan, ha hetero lennék sem.


,,Felőlem aztán szexelhetnek is". Na ez már nem kicsit lenne beteges nyilvánosan a szexuális beállítottságától függően.


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. ápr. 10. 06:14
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Hogy nagyon vakmerőek. Sok ilyen vaddisznó ember van, aki személyes provokációnak veszi, ha valakik egymással foglalkoznak a színe előtt. Az ilyen agyalágyultak pedig akármilyen erőszakos cselekményre is képesek lennének. Ott van pl oroszország, tele van sötét okádék paraszttal, akik direkt vadásznak a melegekre, aztán vagy péppé verik, vagy megölik őket. Mintha ez valami küldetésük lenne. Én azt mondom, hogy nem érdemes kitenni magunkat az ilyen söpredéknek, hanem észrevétlennek kell maradni számukra. A zombi csak akkor támad, ha meglátja az eleven husit, addig csak kóvályog körbe körbe és harákol, érdemes lesből leszedni, és utána nyugalom van. :D
2015. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%

Szerintem egy bizonyos szintig rendben van, ahogy a hetero pároknál is. Kézfogás, szájrapuszi, ölelkezés, esetleg lopott csók, ez mind aranyos, és rendben van, mindegy milyen párról beszélünk.


De rengetegszer találkoztam olyannal, hogy egy pár (jelen esetben hetero) mondjuk a tömött buszon nyalja, és tapizza a másikat. Az, hogy közben a pasi az arcomba könykölt, már lényegtelen volt.


Amúgy, biszexuális lány vagyok. Voltam már mindkét nemmel randizni, de a csókolózni egyikkel se lenne igazán bátoságom emberek között.

2015. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus lány vagyok és nem szeretem, ha nagy nyilvánosság előtt akárki is smárolgat, tapiz, stb. Ahogy írták, kézfogás, puszi, lopott rövid csók belefér, minden más maradjon a 4 fal között.
2015. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is osztom az előttem szólók véleményét. Szerintem fontos hogy két ember mindentől függetlenül szerethesse egymást, de ezek a nagy félórás csókok még egy heteró pártól is elfogadhatatlan.

17/f

2015. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%

Melegként én teljes mértékben ellene vagyok. A volt barátommal nagyon nagyon ritkán csókoltuk meg egymást nyilvánosan. Inkább elhívtam egy félreeső helyre, vagy megvártam amíg hazaérünk. Volt már ebből konfliktus (részeg kissebbségi polgárok belénk kötöttek)

Elköszönéskor is kezet fogtunk, vagy két puszi arcra.

Kézen fogva is csak sötétedés után a nyugodt környéken mentünk, lehet velem van baj de nem szeretem produkálni magam, meg bárki felismerhet :D

19/F/m

2015. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Leszbikus vagyok.


Sosem feltunoskodtem... Es mikor hetero eletet eltem, akkor is igy volt


En gusztustalannak tartom, ha az utcan "pettingelnek"

Vannak dolgok, amik csak a haloszobara tartoznak.


Persze legyen hetero a par vagy meleg, az nem zavar ha olelkeznek vagy adnak egy puszit a szajra vagy kezen fogva maszkalnak... De a nyilvanos nyelvezes zavar, legyen meleg vagy hetero a par.


Sajnalom azokat a melegeket, akik kezen fogva setalnak, mert sok negativ atrocitas eri oket... Sajnos nem elég elfogado a magyar tarsadalom...


Mindig taszitott a szerelmeskedok latvanya... Ha rajtam mulna, akkor se hetero se meleg nem nyelvezne stb sz utcan... Elhiszem h vonzodnak egymashoz, meg szeretik egymast, de nem tartozik ram, h mennyire


23/L/L

2015. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%
Én megértem, hogy vannak, akiket zavarnak ezek a tevékenységek, de akkor legalább nem híreszteljék azt, hogy ők mennyire nem foglalkoznak mások dolgával és nem mondják meg másnak, hogy mit csináljanak. Mellesleg a szemérmesség az valóban természetellenes, és érdekes, hogy pont azok tagadják ezt, akik szerint a homoszexualitás természetellenes. Aztán felmerül a kérdés, hogy miért gondolják egyesek feltűnősködésnek a nyilvános helyen való csókolózást és miért nem gondolnak arra, hogy lehet, hogy csak azért csinálják, mert nem gondolják, hogy bárkinek is sértenék az ízlését.
2015. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanolyan szabályoknak kellene mindenféle párra vonatkozni, magyarul az alapvető illem és ízlés határain belül maradva, ez kb. a kézen fogva sétálás, rövid csók, ölelkezés. Ettől függetlenül bennem nem vált ki semmilyen undort a tapizás, nyalifali sem, akármilyen neműek. Vannak sokkal undorítóbb dolgok pl. részeg, ordítozó emberek, vagy sokszor a hajléktalanok.

23L

2015. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!