Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok arról, hogyha...

Mit gondoltok arról, hogyha két meleg ember az utcán?

Figyelt kérdés

... csókolózik, kézen fogva jár vagy bármi olyan dolgot csinál amit a hetero párok is szoktak? Szerintetek ez rendben van vagy felháborító? És bármi is a válasz, miért?


Nemet és kort kérlek írjatok ha nem privát, nagyon örülnék neki. :)


(Rövid párszavas negatív/sértő/feszültség-generáló válaszolókat lepontozom, másoknak viszont megy a zöld pacsi még ha számomra nem is tetszik a válasza. :) <3)


18/f



2015. ápr. 9. 22:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom velük. Ő dolguk. Nem ítélkezem. Amivel nem értek egyet, ha provokációra "használják" eme tulajdonságukat.
2015. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Én szeretnék látni egy olyan világot, mint pl. ahogy Londonban van, hogy két férfi, két nő , egy -férfi egy nő vagy idősebb fiatal tökmindegy kéz a kézben együtt járnak.


És senki nem szólja le őket, sőt ott már eljutott az emberek tudatáig, hogy ez egy természetes dolog. Igen, temrészetest írtam, még ha pár ember egész más véleményen van, puszta biológia és Kinsey - skála.


Persze előfordulhat, hogy valakit ez taszít, de ez a tényen nem változtat. A hajszínedet se tudod megváltoztatni, bármennyire erőlködsz... (hajfesték nélkül, persze :) )

2015. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nem, engem nem zavar. Én nem vagyok meleg, de elfogadom őket olyannak, amilyenek.Ők is emberek, és ha pont a másim nemet szeretik, akkor sincs semmi mifogásom ez ellen.Kicsit természetellenesnek tűnik a dolog, és hát valljuk be nem egy mindennapi, megszokott jelenség, én nem szívesen látom, de ha ők boldogak, akkor legyenek együtt, és ne féljenek megmutatni ezt a többi embernek.
2016. júl. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!