Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szakítsam meg vele a...

Hogyan szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Sok-sok éve ismerjük már egymást, úgy érzem tökéletes bizalmi kapcsolat van köztünk (ő is tud mindent rólam és én is róla).

Mostanában azonban kezdem úgy érezni, hogy nagyon rossz hatással van a lelki állapotomra. Gyakran mond olyan dolgokat, amik engem teljesen lehúznak és egyre rosszabb lesz a helyzet. Többször szóba került már köztünk ez a dolog, de mégis egyre lejjebb érzem magam lelkileg.

Hogyan szakítsam meg vele a kapcsolatot? Nem akarom megbántani, de tudom, hogy ha nem beszélnék vele, akkor sokkal jobban érezném magam. Azonban félek elveszíteni, félek, hogy akkor még jobban megtörnék. Mit tegyek?


2014. máj. 10. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokról beszéltek?
2014. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenről. Párkapcsolataink, bulik, más emberek, saját érzéseink. Szinte többet vagyok vele, mint a családommal.
2014. máj. 10. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kertelés nélkül mondd meg neki, hogy mit gondolsz. Az fair lenne.
2014. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!