Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban ciki felnőtt nőként...

Valóban ciki felnőtt nőként metálosnak lenni?

Figyelt kérdés

Tizenéves korom óta metálos vagyok, de a ruháimon már nem látszik, csak a lakásban rendeztünk be egy ilyen sarkot. A párom metál zenész, így van pár hangszerünk (szintetizátor, gitár, hegedű).

A hálószobánk kis sarkában ott van a szintetizátor, én játszok (tanulok) rajta, ha épp van időm. Meg a kedvenc együttesem (Eluveitie) logójával egy sál a falon.

Erre a párom exe, aki jött meglátogatni, lehurrogta a lakást, majd megkérdezte, tinik vagyunk-e, hogy ilyen kacatokat tárolunk otthon.


Valóban ciki?


21N


2015. aug. 30. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érzem cikinek. Én 25 vagyok, színes a hajam, metálos ruhákban járok és ha egyszer lesz egy házunk, szintén metálos párommal úgy döntöttünk, hogy lesz egy külön metál szobánk, ahol lesz egy bárpult és ott fogjuk tartani a hangszereinket (gitárok és szeretnénk majd egy szintit mi is), a falat pedig kidekoráljuk.

Amúgy párod exe lehet, hogy irigy, de az biztos, hogy nem véletlenül lett ex ha így gondolkodik. Bizonyára ez is közrejátszhatott abban, hogy már nincsenek együtt. Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá, hogy hogy néz ki a lakásotok, ti éltek benne, nektek kell ott jól érezni magatokat. Ha púderrózsaszín a fal, ha koponyák vannak az asztalon, ha hippi tanyának van berendezve- magánügy.


Ja és az Eluveitie király.


~

2015. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!